Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS rukkolát ehetnek?

SOS rukkolát ehetnek?

Figyelt kérdés

Ma még nem kaptak enni a kutyáim, este 7 fele szoktam adni, az esti séta után.. most akartam pizzát csinálni magunknak. Előkészítettem mindent, egy csonag rukkolát is beleértve. (500g)

Kimentem hajat mosni, amíg melegedett a sütő, erre mire visszaértem, láttam, levették az asztalról a rukkolát és mind megették, a zacskót kivéve... (mellesleg az asztalon volt még 3 féle sajt és pármai sonka, de ahhoz nem nyúltak (???) )

2 kutya, 2x20 kg...

Borslevél a másik neve, ha jól tudom. Lehet valami bajuk? Az állatorvosok nem veszik fel a telefont, még várok kicsit, utána újra próbálkozok, de közben eszembe jutott ez az oldal.

Köszönöm előre is!


2016. nov. 9. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát puffadást okozhat, vagy hasonló gyomorbántalmakat. Pihentesd, ne hagyd őket futkározni vagy sokat inni rá, nehogy gyomorcsavar legyen belőle esetleg, de más bajt nemigen okozhat, nem mérgező, enyémek zöldségkeverékben (Barf szerint etek) rendszeresen kapnak kis mennyiséget.
2016. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*etetek
2016. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is nyersezek, de a csoportban, ahol vagyok nem találtam leírást róla. Minden esetre a dokit is elértem, ő is annyit mondott, hogy puffadást okozhat, de azért figyeljek rájuk. Köszönöm még egyszer! :)
2016. nov. 9. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Borsmustár a másik neve, ha 500 grammra volt két 20 kilós kutyus, akkor az ég egy adta világon semmi bajuk nem lesz tőle. Amúgy is ártalmatlan, azt nem értem hogy nem csípte szét a falánk pofijukat nekik? :D még az ember is megérzi bizonyos mennyiség fölött, ők meg sokkal érzékenyebbek. Jó izlésük van, én is imádom. Hát, ha gond nélkül bepuszilták, majd távozik valahogyan, nyugi, nem lesz bajuk.
2016. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!