Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol cocker spániel, Angol...

Angol cocker spániel, Angol springer spániel, Angol szetter, vagy Német juhász? Többi lent!

Figyelt kérdés

Melyiket választanátok magatok mellé?

Melyik illik hozzám leginkább (és a páromhoz)?

-Napi 2-óra mozgás,1 óra tanítás

-Egész nap velem lehetne,mert saját vállalkozásom van otthon.

-Kutya sulit biztosítanánk neki,de mivel -kutyás tapasztalattal rendelkezünk ,nem lenne rá szükség.

-hétvégi akár nagyobb túrák


2016. nov. 9. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint én német juhászt választanék, mivel munkakutya, és én azokat kedvelem, akivel lehet, sőt kell sulizni, őrző-védőzni stb.

Valamint rendkívül értelmes.

Amúgy bármelyik megfelelhet nektek. Kutyasuli tapasztalattól függetlenül is jó buli a kutyának is.

2016. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én is a német juhászt javaslom!
2016. nov. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nèmet juhász. :) nekem is mindig ilyen kutyáim voltak, imádom a fajtát.
2016. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy a különbség az első három vadászkutya, és a német juhász között. Ami egyezik, hogy mindegyiknek nagy a mozgásigénye, amit ki kell elégíteni, ez eddig oké. A suli is jót tesz mindegyiknek. A felsorolt három angol mind nagyon embercentrikus, kifejezetten bújós kutyák, nagyon igénylik az emberi szeretetet, és ők maguk is hatalmas lelkesedéssel viszonozzák, bármilyen hozzájuk kicsit is kedves idegennel (főleg a szetter, nekem az van. A futtatóban mindenkihez odamegy és elvárja a simogatást, persze meg is kapja. Ha féltékeny vagy a kutyád szeretetére, ne szettert válassz. :) A német juhász sokkal tartózkodóbb, inkább egygazdás fajta. Házat őrizni is csak ő fog, ha ez elvárás. Az angolok inkább benti tartásra valók, több szőrápolást igényelnek, a spániel kozmetikust is. Az szerint mérlegelj, hogy milyen elvárásaitok vannak a kutya alapvető természete felől.
2016. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a cockert de én szerelmes vagyok a spanielekbe ☺
2016. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
németjuhász, ha kell egész nap elfelszik a lábadnál és csak akkor pörög fel ha mentek sétálni/mozogni/játszani vagy tanulni:) (nekem is az van és imádom, még most 7 hónapos)
2016. nov. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!