Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megette a kutya a szemüveg...

Megette a kutya a szemüveg üveget. Baja lehet?

Figyelt kérdés
A szomszed kutyajara vigyaztam azt mondta nincs viselkedesbeli gondja. Nem is vokt de levette az iroasztalomrol a szemüvegemet es össze vissza rágta. Most hiányzik is egy darabja. Felek megette. Nem merwm elmondani

2016. nov. 10. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nagy valószínűséggel távozik belőle, de biztosat csak egy állatorvos tudna mondani, ami én nem vagyok. Eltitkolni nem tartom valószínűnek, hogy jó ötlet volna, mert ha elpusztul, akkor teljes joggal fog vádolni téged, hogy miattad van, mert te vigyáztál rá. Így még megelőzhető az esetleges baj, csak gondolom fizetni nem szeretnél, például az állatorvosnak, azért gondolkozol rajta, hogy nem mondod el.
2016. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
El kellett volna venni tőle, mikor levette az asztalról. Szerintem jobb, ha elviszed a dokihoz. Egy idegen testet nyelt le, ez nem normális.
2016. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Ha üvegdarabot nyelt, az megakadhat, vagy elvághatja a nyelőcsövét, a gyomrát, a beleit. Az életével játszol, ha nem szólsz róla a gazdájának és nem kerül orvoshoz.

Inkább legyél lecseszve egyszer, minthogy egy állat halálát okozd. Amúgy sem hinném, hogy téged hibáztatnának, maximum amiatt, hogy nem figyeltél oda és nem vetted észre. Ennyit meg ki lehet bírni.

2016. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Úgy látom azt azért kevesen tudják itt (Persze miért csodálkozom ezen?), hogy a szemüveg lencséje a neve ellenére nem üvegből van, hanem műanyagból. Ergo nem vág.
2016. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
A szemüveglencse lehet műanyagból IS. Meg üvegből IS. egyébként a műanyag is képes vágni ha úgy törik....
2016. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Szemüveglencsék nem készülnek már üvegből. Ez egy tény, de azért te nyugodtan vitatkozz csak vele.
2016. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16%
Oké, legyen igazad. de akkor ezt elmondhatnád azoknak az üzleteknek is, ahol választani lehet hogy üveg vagy műanyag lencsét akarsz.
2016. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!