Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok mondani jó állatorvos...

Kovács Denny Dániel kérdése:

Tudnátok mondani jó állatorvosokat Budapest vagy Gyöngyös közelében?

Figyelt kérdés

Olyat keresnék, aki vállalna alaposabb vizsgálatokat is KUTYÁKNÁL.


Köszönöm a válaszokat, javaslatokat előre is!



2016. nov. 11. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Elképesztő felszerelésük van (diagnosztikára és műtétre is), baromi alaposak, kedvesek. Két hátrányuk van: marha drágák, és órákat kell várni, mire bekerülsz, plusz megint órákat, mire végzel odabent. De az utolsó molekuláig tudni fogják, hogy mi zajlik az állatban, nem rutinból dolgoznak, hanem mindig alaposan átgondolják, hogy az adott esetben mi lehet a probléma, és ha emberileg lehetséges megoldani, akkor megteszik. Nem véletlenül jár hozzájuk mindenki az említett hátrányok ellenére is :)

2016. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ede1219 ***** válasza:
Németh Zsolt, VIII. ker. Auróra utca, ha még ott rendel, nagyon lelkiismeretes orvos /2001-ben elköltöztem, de még pár éve is volt itt a Gyk-n, aki őt ajánlotta/.
2016. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a Család utcai rendelőt, itt van tőlem ötszáz méterre és amikor ideköltöztem, mindenki őket ajánlotta a szomszédok közül. Olvastam már róluk egy-két negatív véleményt itt, de valahogy nehezemre esik elhinni. Hosszú évek óta járunk oda és kizárólag jó tapasztalataink vannak. Nekem az a legfontosabb, hogy határozottan látom rajtuk, hogy fontos nekik a kutyám, minden munkatársnak. Az egyetlen problémám velük, hogy tényleg szinte mindig hihetetlenül sokan vannak és hát a "betegirányítási rendszerük" működése kissé zavaros vagy inkább nincs is ilyen :), úgyhogy bizony nem ritka, hogy órákig vár az ember, de addig is lehet beszélgetni a többiekkel :)
2016. nov. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!