Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnélek megtalálni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yvy11 kérdése:

Szeretnélek megtalálni! Szerintetek, miként találhatok Rá? Tehát kereslek Téged, ma felszálltál a 10.45-kor induló gyöngyösi buszra és Budapestig utaztunk.

Figyelt kérdés
A hajad és szemed színe is barna. Sportos, talán márkás karóra volt rajtad, és SONY márkájú a telefonod. Volt egy érdekes telefonos beszélgetésed, facebokkal kapcsolatos, és arról, hogy vki újból irogat és ez nem tetszik neked. A korod 27-32 között lehet. Amikor leszálltunk a Stadionoknál, még legalább kétszer összefutottunk és néztük egymást, de egyikünk sem lépett semmit. Ha olvasod ezt az üzenetet, jelentkezz. A gyöngyösiektől is kérek egy kis segitséget! :-)

#Budapest #Gyöngyös #keresem azt a fiút #gyöngyös-budapest volán busz
2014. okt. 8. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2014. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó mulatást...

Ha annyira kanos voltál akkor meg is szólíthattad volna

Max lekoptat

2014. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Buford Tannen ***** válasza:
Szerintem a kérdező lány,kedves 2. :D
2014. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt inkább facere tedd ki.:D
2014. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a buszmegállóban keresd, tuti menni fog máskor is még.
2014. okt. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :-)


Nem voltam ,,kanos", egyszerűen lemerevedtem. Már 5 kerek éve, hogy nem éreztem ilyet… Annyi férfi és nő van körülöttünk, akik, ha külsőre tetszenek, szimpatikusak, plussz még adott a közös hullámhossz, de ha nincs meg a kémia, akkor minek? Itt meg volt a kémia, csak balfékek voltunk mind2en..

:-( Azért, hogy ,,legyen valaki", azért nem fogok kapcsolatba belemenni és megalkudni. Inkább akkor kivárok...

2014. okt. 9. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!