Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit játsszunk a kutyákkal?

Mit játsszunk a kutyákkal?

Figyelt kérdés
Zuhog az eső! Ki nem tudunk menni! Itt bent labdáztunk már, de nem volt jó ötlet, mert összetörtünk egy vázát.. :D 6kutyánk van, 5kicsi, 1nagy, de mindegyik bent van a házba. Nagy udvarunk van, mi den nap szoktunk velük játszani futkározni... De nincs remény, hogy mostanában eláll az eső! Ők is unatkoznak, én is, alapból ők is nagyon játékosak, és én is utálok elülni! :D ti mit szoktatok ilyenkor játszani?
2016. nov. 12. 15:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én bújócskáztam annak idején. Valami könnyű tárggyal rájuk hajtottam az ajtót, gyorsan elbújtam, aztán kiabáltam, hogy lehet jönni! Erre kilökték az ajtót és kerestek. Volt, hogy bebújtam a szárító mögé a fürdőszobába és sírtam a nevetéstől, mikor hárman is beügettek, egyesével beszimatoltak a fürdőkádba, tanácstalanul körülnéztek, majd bamba képpel kivonultak. Ott voltam tőlük fél méterre és nem vettek észre :) Amikor viszont megtaláltak, jaj azt a boldogságot. A tanítás is tök jó ötlet. Én pl. 9 éves korukban tanítottam meg őket feküdni, addig csak ülni tudtak parancsra. Azt a boldogságot, amit a tanítási óra okozott nekik:) Szegénykéim, annyira bánt, hogy annyit kellett tanulnom és dolgoznom és nem tudtam velük eleget játszani:(
2016. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sétálni esőben is kell...

Ha olyan a kutya (kistestű, fázós), akkor kívül vízhatlan ruhában, így nem ázik el annyira, nem fázik.

2016. nov. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!