Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan uszkár egyedi és érdekes...

Kan uszkár egyedi és érdekes nevek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Meglepetésként kaptam egy fekete kan törpe uszkárt, és a segítségeteket szeretném kérni valami jó kis frappáns név választásában. Köszönöm szépen!

2016. nov. 13. 06:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Borbála.
2016. nov. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez szép, csak nekem kan névre lenne szükségem. Azért köszi.
2016. nov. 13. 06:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Theodor(Theo), Fido, Denis, Snoopy, Toby, Hunor, Lucky, Tücsi, Bogár, Béni, Félix, Bredly, Alvin, Figo, Füge, Döme(Dönci), Pepe, Rio, Rony, Tádé, Tofu, Wendy, Pongo, Amigo, Willy, Pogácsa(Pogi), Dió, Prézli, Csipesz:)
2016. nov. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Juj, nagyon köszönöm. :)
2016. nov. 13. 09:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincsen mit:) És tetszik valamelyik?
2016. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, a Rony marad mert az talál rá és felkapta a kis fejét erre a névre.
2016. nov. 13. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Dejoo! Örülök, hogy segíthettem:)
2016. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

1-es vagyok.

De egyben érdekes is kellett, a kutyának pedig nyilván nincs róla fogalma, hogy a Borbála az női név, az emberek számára pedig szinte megmagyarázhatatlanul érdekes lenne.


Hova tovább egyedi is, minek utána meglehetősen ritka alkalommal szoktak Borbálának keresztelni egy kutyát, nemre való tekintet nélkül!


Mindezek okán továbbra is alkalmasnak vélem a szóban forgó név érdemi megfontolását!



:)

2016. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!