Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek azért nem kaptam...

Szerintetek azért nem kaptam meg az állást, mert azt mondtam, hogy alkalomadtán ki szoktam éjszaka feküdni az út közepére?

Figyelt kérdés

Állásinterjún kérdeztek egy olyat, hogy milyen egyéb dolgokat szoktam csinálni a szabadidőmben, erre mondtam, hogy ha éjszaka jó idő van, akkor kifekszek az út kellős közepére, majd bámulok a csillagokba. Erre igencsak érdekes arckifejezést vettek fel, majd egy perc csend, utána az egész azzal zárult, hogy majd értesítenek. Amikor visszahívtak, mondták, hogy sajnos nem felelek meg nekik. Szerintetek ez lehetett a kérdésben említettek miatt?

21/F



2016. jún. 11. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem rohadt jó arc lehetsz. Én biztos felvettelek volna.
2016. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Merev hely lehet, engedd el ezesetben.
2016. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
100%kamu, de azért vagy beteg mert unalmas kamu kérdéseket írsz
2016. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kamu a dolog, tényleg ki szoktam feküdni az úton egyedül, ezt olyan 11 után csinálom, mert akkor nincs forgalom és nem jár az úton senki sem. De olyan is volt már, hogy szakadó esőben feküdtem le az út közepére, közben lényegében tapasztalatot gyűjtök, hogy milyen lehet az, amikor nyersen, valósan ki vagyok téve az elemeknek.
2016. jún. 11. 13:41
 5/13 anonim válasza:
70%
Kamu.
2016. jún. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Melyik része a kamu? És szerinted miért?
2016. jún. 11. 14:15
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Vasúti sínen próbáltad már?

Az igazán menő csávók úgy csinálják.

2016. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
48%
Valamikor kis pisis korodban kipróbáltad haverokkal, hogy milyen az ha lefekszetek az út közepére és nézitek az eget. De, hogy ezt te egy állásinterjún el is mondtad, annak az esélye 0%.
2016. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Állásinterjún nem szokás fura szokásokról beszélni ha vannak, ha nincsenek.
2016. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Aki nem hiszi el, azzal nem tudok mit kezdeni. Én képes vagyok egyedül késő este kisétálni egy kivilágítatlan, sötét útra, majd ott magamban feküdni és hagyni, hogy a nyugalom elárasszon és a mindennapokkal kapcsolatos dolgokon ne rágódjak. Szinte kikapcsolja az elmét, tényleg relaxáló tud lenni, ezt aki teheti, próbálja csak ki nyugodtan. Állásinterjún pedig nem fura dolgokról akartam beszélni, hanem csak őszinte akartam lenni. És egy olyan kérdésre, hogy milyen egyéb dolgot szoktam csinálni, erre válaszoltam tömören, hogy ki szoktam feküdni sötétben az útra.
2016. jún. 11. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!