Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kutyatápról? ( Eden dog food)

Figyelt kérdés
omposition: Freshly Prepared Duck 30%, Duck (from dried Duck) 13%, Sweet Potato 13%, Freshly Prepared Lamb 10%, Rabbit (from dried Rabbit) 8%, Freshly Prepared Venison 7%, Duck Fat 5%, Tapioca 3.5%, Chickpea 3.5%, Lamb (from dried Lamb) 3%, Whole Egg (from Dried Egg) 2%, Duck Liver 2%, Pea Fibre 0.5%, Minerals & Vitamins, Carrot, Apple, Spinach, Coconut Oil 0.06%, Lucerne, Rosehips, Burdock Root, Camomile, Seaweed, Cranberry, Aniseed & fenugreek, Fructooligosaccharides 450mg/kg, Glucosamine 340mg/kg, Methylsulfonylmethane 340mg/kg, Chondroitin Sulphate 240mg/kg, Thyme, Marjoram, Oregano, Parsley, Sage
2016. nov. 13. 13:26
 1/3 Anita1818 ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy vegyél egy kisebb kiszerelést és kóstoltasd meg a kutyáddal. Mert, ha én azt mondanám ízlik a kutyámnak, attól még meg lehet, hogy a kutyusodnak nem ízlik.
2016. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem az alapján válsztok kutyatápot, hogy ízlik-e a kutyámnak vagy sem, hiszen ő nem kedvtelésből eszik, hanem létfentartás miatt. A beltartalom érdekel.
2016. nov. 13. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik az összetétel. Sok hús és zöldség, gabona nincs benne. Nagyon jó, táp.
2016. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!