Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a kutyatáp...

Mit gondoltok erről a kutyatápról? Szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Van egy AmStaff 10 heteskutyám

jelenleg ezzel etetem:

[link]


mi a véleményetek a tápról?

milyen minőségi kategóriába sorolnátok 1-10 ig?

felnőtt korába a Susa táp közül melyik lenne a legideálisabb neki?



2014. júl. 24. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Hát én egy 6-ost adnék neki maximum...

Először a vaníliaízesítésnél szaladt fel a szemöldököm.

Aztán kukorica, búzaliszt... A kukorica és a búza tök felesleges a tápba, a rizs még elmegy.

Eleve nem bíznék olyan tápban, ahol nincs szétválasztva kis- és nagytestűre. Egész más táplálást igényel egy yorkie, mint egy amstaff, és egy amstaff, mint egy rottweiler. Én olyan márkát keresnék, ahol minimum Puppy Large kategória is van.

2014. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Már bocsi, de ezt a tápot ki kell szórni az ablakon. Lehet, hogy olcsó, de jónak biztosan nem jó. Épp azért, amit az első írt.

Joserát ajánlom. Az megfizethető, nagyon jó minőségű, és a kutyádnak megfelelő típusból tudsz etetni.

2014. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez a táp típus fel van kategóriázva kis kutyára,kis testű, közepes és nagy testűre is. nem tudom hogy miböl gondolod hogy nincs kategóriázva. amit linkeltem az egy kis kutyának való
2014. júl. 24. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Én ezt olvastam: Superpremium vaníliás ízesítésű apró szemcseméretű kölyöktáp minden fajtájú és méretű kölyökkutya számára.

Tény, nem néztem utána a kategória többi tápjának, csak ezt az egyet olvastam el, de fenntartom a véleményem: azok a tápok, amik egyaránt "javallottak" törpéknek és óriásoknak, ill. egy csomó felesleges gabonát tartalmaznak, nem jók.

2014. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!