Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a hatásosab...

Szerintetek melyik a hatásosabb zöldkagyló? A véleményetek érdekelne.

Figyelt kérdés

Ez - tudom, humán készítmény :


[link]


Vagy ez:


[link]


2016. nov. 14. 21:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen, a fizioterápiát is ajánlotta a doktor nő.
2016. nov. 15. 13:49
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Oda kellene adnia, bár van olyan hely, ahol nem szívesen teszik meg. Nekem eddig még mindig sikerült elérni, ha nyomatékosan kértem.

Esetleg egy laborvizsgálatot nem csináltattatok neki mostanában? Barf mellett is el lehet persze hízni, de ha úgy érzed, aránytalanul kövér ahhoz képest, amennyit és amit evett, akkor lehet esetleg hormonprobléma is a háttérben.

Amúgy szintén barfozok, és a csirkefej az annyira nem jó, mivel nagy része csont, azon felül ugye benne az agy, ami idegszövet, és az elég zsírban gazdag szokott lenni. Viszont hiányzik a jó minőségű fehérjeforrás. Inkább kevés sovány húst adj neki, pl. bőr nélküli csirkehús, csontosként pedig csirkemellcsont, bőrtelen nyak, esetleg csontliszt vagy tojáshéjpor.

Alma, répa sem a legjobb: a gyümölcsöknek is és a répának is viszonylag nagy a cukortartalma, tehát a "semmi szénhidrát" nem érvényesül. Inkább olyan zöldséget adj, ami alacsony cukortartalmú. Pl. uborka, cukkini, tök, saláta, fehérrépa, zeller stb. Sütőtököt se, az is nagy cukortartalmú.

Koplalónapot tartotok?

2016. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem tartunk koplaló napot, de ha érdemes, akkor beiktatjuk. Egyébként a doktor nő pont ugyanazt mondta mint Te, ha nem fogy, érdemes lenne vérvizsgálat, pajzsmirigyre, mellékvesére. A halfej mennyire hizlaló? Ma egy fél halfejet gondoltam neki vacsorára, s a koplalónapot beiktatom holnapra. A marha gége/gégenyesedék, marha lép is kalóriadús?
2016. nov. 15. 14:19
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A marhahús általában kalóriadús, de a gége konkrétan nem annyira, mivel jó része porc. Amivel még könnyen tudsz fogyóztatni, az a tüdő. Megtölti a pocit, de alacsony a kalóriatartalma. Halfej szerintem ugyanaz a kategória, mint a csirkefej. Ha tudsz szerezni soványabb fajta halnyesit, pl. hekk, harcsa, az jó lehet.

Én azt is szoktam, hogy kiváltok egy étkezést egy kis túróval, vagy egy tojással.

2016. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat Neked! :)
2016. nov. 15. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!