Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az igaz hogy a Spániel fajtájú...

Az igaz hogy a Spániel fajtájú kutyák 10-11 éves korukra megvadulnak?

Figyelt kérdés
Nekem is olyan kutyám van érdekelne mire számítsak pár év múlva.
2010. ápr. 29. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2010. ápr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Istenem, ne haragudj de hogy lehet ekkora ostobaságot kérdezni?
2010. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én nem tudok általánosságban beszélni, de az én kutyám inkább nyugodtabb lett nem vadabb. :)


Sőt van itt a szomszédban egy másik idős spániel is, ő is mintha nyugodtabb lenne.

2010. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Előző vagyok. Manapság már minden hülyeséget elhisznek az emberek? Számomra ez hihetetlen..
2010. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Ezt mondják a kuvaszról, rotiról, komondorról....hülyeség
2010. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

pedig igaz, kis módosításokkal, nem csak a spániel, nem 10-11 éves korukra, és nem megvadulnak, hanem megöregednek



amúgy minden kutya megvadul, ha egy 1,5 m-es láncon tartják a "kertben"....

2010. ápr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a spánielek vadulásáról:

"Úgy tartják, hogy a különböző színekhez különféle viselkedés párosul. Az aranyszínű kutyáknál - nem is olyan régen! - sajnálatos módon tapasztalható volt a hírhedt "cocker düh", amit ma már a tenyésztők - az agresszivitástól mentes egyedek tenyésztésbe állításával! - egyre inkább kiszorítottak az állományból. A fekete cocker a nyugodtságával, az aranyszínű egyed temperamentumos viselkedésével, a kétszínű kutya a játékosságával tűnik ki."

De ez nam korfüggő. Egy jó helyről való kutyával nem lesz gondod ...

2010. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. nem vadul meg, miért vadulna? 2 spánielem van, korábban is csak ilyen kutya volt a családban. Persze ha beteg lesz, és nem kezelik, pl. hagyják elrohadni a fülét, mint olyan sok spánielnek, akkor naná, hogy morgós/harapós lesz, de csak mert baromira fáj neki és el van hanyagolva :(
2010. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az én kutyám nincs elhanyagolva és láncon sincs tartva sőt még lakásba sincs bezárva az udvarunkon van. Amúgy köszi a válaszokat!
2010. ápr. 29. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!