Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 2 hónapos kutyát kint...

Egy 2 hónapos kutyát kint lehet hagyni éjszakára az udvaron?

Figyelt kérdés
Nem fog félni, nem akar majd elszökni?
2010. ápr. 29. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Igen kint lehet hagyni, nem lesz semmi baja az égvilágon. Az meg alap hgy a kert biztonságos akkor is annak kéne lenni ha nagy kutyátok van vagy nincs is egyáltalán. Persze majd most jönnak hogy jaj szegény bele fog halni meg hagyd bent stb... Hidd el, ezer meg ezer kutya túlélte és boldog eb lett belőle. Nem kell mindent túldramatizálni.
2010. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha tényleg biztonságos az udvarod, akkor kint lehet. Biztos furcsa lesz neki, de megszokja szerintem. Az idő meg elég jó már.
2010. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

oké köszönöm :)

és igen biztonságos udvar :D

2010. ápr. 29. 16:37
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Eleinte kéredzkedni fog, hogy bejöhessen, de később megszokja, hogy éjszakára ki kell mennie! Az enyém, ha kimondom, hogy megyünk aludni, az ajtónál varja ,hogy kiengedjem. 5 hónapos, de januártól kinn alszik a jó meleg kuckójában.
2010. ápr. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Én biztosan nem hagynám kint. 2 hónaposan egyrészt még nagyon kicsi, másrészt nem biztos, hogy az a kerítés, ami szerinted elég erős, szerinte is az. És félteném is attól, hogy valakinek megtetszik és ellopja.
2010. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

szerintem még ne. az én kutyám 3 hónapos korában nem volt hajlandó bejönni estére, kint akart maradni :D

viszont gondolj bele, ha most "ki erőlteted" akkor lehet, hogy rossz emlékek lesznek benne, és félni fog.

2010. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Manapság túlzásba visznek az emberek mindent. Az én kutyáim sosem jöttek be amikor kicsik voltak nem hogy még kérlelni kelljen hogy menjenek ki mégis normális, boldog felnőtt lett belőlük... -.-" Ja és ezek nevelt kutyák, kutyaiskolába járnak stb... Miért ne bírná ezt ki minden kutya? A legtöbb átlagos kutya nem megy be életében és mégsincs semmi baja...
2010. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Hát itt mident túlreagálnak az emberek úgy nézem....Volt 1 olyan kérdés h magára lehet-e hgyni 1 kutyát 2 NAPRA , azt irtam h igen erre sokan fel voltak háborodva h mennyi baj érheti a kutyát stb...

Ja és hogy válaszoljak is , kint lehet hagyni , de zárd be a kaput sztem h ne tudják elvinni , ismerőstől nemrég loptak el 1 kölyköt :S

2010. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Az én kutyáim kölyökkorukban sem voltak bent, sem éjjel sem nappal.

Kell nekik télen egy jó meleg kuckó (szalma a legjobb, mert azt nem húzza el, nem rágja meg, nedvszívó, ha esetleg megázna a kutyi, akkor is szívesebben fekszik bele, könnyen lehet cserélni, meleg, természetes).

Nyáron meg, ha nagyon meleg van, akkor egy hely, ahol hűsölhet. Ilyenkor beengedtük a pincébe általában, és ott hűsölt.

És azt sem tartom értelmes dolognak, hogy télen beengedik a őket "melegedni". Ő ugyanúgy "téli kabátba / bundában" van bent a melegen is, így kint még jobban fázni fog.

Szobakutyáknál más ők inkább a benti meleghez alkalmazkodnak.

Télen inkább kicsit melegebb kaját adni neki, ha nagyon hideg van, napjában többször langyos levest, hígított tejet.

2010. ápr. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és biztos félni fog elsőre. Elszökni nem hiszem, hogy akarna, inkább majd az ajtót kaparja :)
2010. ápr. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!