Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 9-9,5 hónapos nagytestű...

Egy 9-9,5 hónapos nagytestű kölyköt lehet néha rövid ideig biciklivel futtatni?

Figyelt kérdés
Annyira nem szeret futni de ha belendül nem tudom tartani a lépést, kocogni meg nem akar (nem is tudok túl sokáig futni), gondoltam megpróbálom biciklivel aztán hátha tetszik neki. Nem napi szinten szeretném csinálni ha tetszene neki csak 1-2 alkalommal hetente. Nagy baj lenne?
2016. nov. 19. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tönkre akarod tenni az izületeit, akkor nyugodtan...

Nem szabad.

2016. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad a nagytestű, és miért szeretnéd futtatni?
2016. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Felnőtt korára 40-45kg lesz. Azért gondoltam futtatni mert az állatok miatt nem tudom szabadon engedni és így tudna futni. Nem kilómétereket gondoltam lefuttatni csak hogy épp kifáradjon valamennyire. Szoktam vele futkározni, játszani de az nem elég mert én sokkal előbb kifáradok.
2016. nov. 19. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 1 éves koráig tilos szándékosan terhelni az ízületeit. Ha ő magától futkorászik az még ok, de ne futtattasd biciklivel.
2016. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!