Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis kutyát vettem. Mivel jár...

Kis kutyát vettem. Mivel jár ez mit kell csinálnom vele? Kistestű és kertesházban lakom. Sajnos nem vagyok otthon ebben a témában mert idáig csak nagytestű kutyáim voltak. Mit csináljak vele hogy ne fázzon meg ha kiengedem milyen tápot addjak neki?

Figyelt kérdés

2016. nov. 16. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
A sorrend nem az igazi... Normális ember előbb kérdez, és utána vesz kutyát, nem pedig fordítva
2016. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ez mi, találós kérdés? Nincs kutyám, de én adnék rá vízhatlan kabátot és vennék neki kistestű (kölyök?)kutyáknak való tápot, gondolom jelzik a fajtákon, hogy melyik kinek való.
2016. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Ügyes vagy első válaszoló, szó se róla...

Tény, hogy igazad van, node segíteni, válaszolni már nem vagy képes, de lebarmolni igen. Grat, mert így te sem vagy különb.


Kérdező az első válaszolónak igaza van. Kérdezned hamarabb kellett volna. De...

Milyen fajta kutyusod van? Kistestű és kistestű között is van különbség ezért jó lenne tudni, mielőtt egy tök általános válasszal beviszlek, beviszünk az erdőbe. :)

2016. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kistestű, pláne ha rövid szőrű és/vagy társasági kutyát, lakásban tartunk, napi többszöri kiengedéssel és minimum egy sétával naponta.

Ha nagyon hideg van kint, fagy, akkor adhatsz rá ruhát a sétára. De azt úgyis látod, hogy mikor kezd fázni.

Tápot: kistestű kutyáknak való jó minőségű tápot adj. Ha még kölyök, akkor természetesen kölyök verziót.

2016. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)


Vegyél neki pulcsit vagy kabátot.


Acana tápot vegyél neki, Small Junior :)

2016. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!