Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a 13 hetes...

Mi baja lehet a 13 hetes yorkshire terriernek?

Figyelt kérdés
Szerdán kezdődött, aludt egész nap, azóta amikor felkel, nagyon kicsiket székel, szinte erőlködve, van, hogy semmi sem jön ki, csak szenved vele, mintha valami nyomná belülről. Fáradékony, és ha ébren van folyamatosan ezt csinálja. Mi lehet a gond? Valamit megevett, amit nem kellett volna, és az zavarja belülről? Aggódom érte.
2016. nov. 20. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Már nagyon régen orvoshoz kellett volna vinni. Ez komoly dolog, főleg ilyen kicsi kutyánál! És a jövőben bármi baja van, felejtsd el azt az oldalt, azonnal ORVOS, különben nem lesz hosszú életű a kutyád.
2016. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Aggódsz érte? Akkor nem értem, hogy lehet hogy az állatorvos nem jutott még eszedbe, főleg hogy már 5 napja tart a dolog.
2016. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Aggódástól még nem gyógyult meg senki. Vidd orvoshoz.
2016. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nyílván ez lesz. Egyenlőre se pénz rá, se kocsi, nincs az utca végén állatorvos. Ezért gondoltam hátha mondd valaki valami okosat.
2016. nov. 20. 13:05
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Minek nektek kutya ha még orvosra se futja???? Én 1,5 órát utazok csak oda a dokihoz!!!
2016. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért vettél kutyát ha nincs pénz állatorvosra?
2016. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Minek kellett kutya, ha nincs pénz orvosra?!!!

Lehet bélcsavarodas....

2016. nov. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen,szerintem is lehet bélcsavarodás

Akkor azonnal orvoshoz kell vinni,így is sokat csökkentettél az életben maradási esélyein

2016. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Hány ezerszer mondtuk már el, hogy a kutyát nem megvenni, hanem normálisan eltartani kerül sokba? Ne haragudj, de mégis mit terveztél anno arra az esetre, ha megbetegszik a kutya? Körtáncot lejtesz az esti holdfénynél?????
2016. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Sürgősen állatorvos.

Ha nincs pénz, akkor meg vidd vissza a szaporítónak és mondj le róla. Sajnos a kutya élete során nagyon sokszor előfordulhat, hogy beteg lesz vagy baleset éri, és azonnal orvosi kezelésre szorul. Erre mindig kell félretenni egy nagyobb összeget.

2016. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!