Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit vagy Josera yorkshire...

Brit vagy Josera yorkshire terriernek?

Figyelt kérdés

Ez a kettő a legszimpatikusabb. A tenyésztő Royal Caninnal etette őket, de beltartalom alapján ezek jobbnak tűnnek.

A Brit és Brit Care között mi a különbség, azon kívül, hogy a Care hipoallergén? A hústartalmát tekintve ugyan annak látom.


A Josera MinisBest emotion line tápját néztem ki.


Melyik lenne neki a jobb?



2016. aug. 27. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Pontosan, a Care hipoallergén, mert nem tartalmaz csirkehúst meg gabonát, amik sokszor allergiás tüneteket produkálnak a kutyáknál.

Emiatt szerintem a Care jobb, de a Joserával sem nyúlsz mellé. Válaszd amelyik szimpatikusabb.


Hozzáteszem, ugyan nem kutyánál, de idősebb cicának adtunk Josera Léger-t, és allergiás volt valamelyik összetevőjére (kihullott a szőr a hasánál), azóta Brit Care-t eszik. Nem tudom a kutyatáp miben másabb, csak gondoltam leírom ezt a tapasztalatot.

2016. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!