Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 7 hónapos amerikai...

Van egy 7 hónapos amerikai staffordom. Mikor kezdhetem el vele az autogumi, szánkó húzatást?

Figyelt kérdés

2016. nov. 27. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Min. 1,5 éves koráig ne.

Természetesen szoktathatod a húzáshoz, de nem súllyal!!! Húzhat pl. egy bicikligumit, de nehogy ráköss szegény állatra egy autógumit!

Ugye kap ízületvédőt???

2016. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

1,5 éves koraban.

Akkor is csak: Megfelelő táplálás + kiegészítők mellett, orvosi engedéllyel, fokozatosan, jó hámmal

2016. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Kis súllyal már mosz szoktathatod ahhoz, hogy húz valamit maga mögött, de egy éves koráig ne terheld nagy súlyokkal. Utána is csak fokozatosan, ésszel csináld, eleinte csak kicsit nagyobb súly, kicsit több ideig, satöbbi.
2016. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem gondoltam még húzatni vele csak arra voltam kíváncsi hogy milyen idős korában lehet vele kezdeni.
2016. dec. 10. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!