Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azért haraphat egy kölyök...

Azért haraphat egy kölyök labrador mert (kanos) mert meg akarta a labdát. Ozni az elején nem volt vele gond de most márt nagyon harap még az elején picit harapott de márt fáj a hogy harapdál mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Aha.... WHAT? :D
2016. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2016. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy? Most a labdát akarta megtoszni, vagy téged? :D
2016. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
engem nem akkar meg cuccolni csak a labdát meg a többi dolgot de engem nagyon harapdál el lököm magamtol picit meg ütöm de nem erősen de folytatja
2016. nov. 30. 15:31
 5/9 anonim válasza:
Ööö..nem teljesen értem,de a lényeg,ha elkezd harapdálni,ne lökdösd,ütögesd,hanem állj fel és hagyd ott.Legyél rá megsértődve,úgy kb 3 percig,utána minden folytatódhat tovább.
2016. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
5-ös vagyok,ha ezt mindig megcsinálod,egy idő után megtanulja,hogyha ezt csínálja,vége van.
2016. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Csinálja*
2016. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de ha odébb megyek akkoris csinálja
2016. nov. 30. 15:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne üsd meg lökdöst, mert azzal csak rosszabb lesz, vagy félni fog tőled, vagy játéknak fogja venni. Rászólsz mérgesen, hogy NEM!, majd felállsz és otthagyod, nem foglalkozol vele. Xard le ha megy utána, akkor zárkózz be a szobádba. 5 percet várj aztán ha megnyugodott akkor visszamehetsz hozzá, simogathatod stb. Ha megint harapdál, akkor megint otthagyod.
2016. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!