Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aktív kutyanapközi kérdések?

Aktív kutyanapközi kérdések?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül? Tényleg olyan nagyon jó? Tapasztalatok?

2016. nov. 30. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Az árát nézd meg a kinézett helyen, ez nem államilag szabályozott összeg :) Mindenki annyit kér el érte, amennyit akar.

Hogy jó-e, az egyrészt nyilván attól függ, hogy jól csinálják-e, másrészt meg attól, hogy mit vársz tőle. Normális esetben lesz egy élménydús napja a kutyádnak, bulizik, lefárad, az meg nyilván jó, de ezt gondolom tudod te is.

2016. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra gondolsz, ahová Demény is jár, az nem tűnik rossznak, sőt! Sok kutya, különböző fajtájúak, és a képek alapján remekül érzik magukat, tényleg aktívan töltik el a napot. Valószínűleg az óvónéni is érti a dolgát, mert 10-15 kutyát nem könnyű kordában tartani.

Hogy mennyibe kerül, azt nem tudom.

2016. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen arra gondolok :D szerintem is elég jónak tűnik csak az ára miatt izgulok mert azért sztem nem 1000 ft főleg h el is jön meg vissza is hozza
2016. nov. 30. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Hát ja, nem szokott olcsó lenni, de ez gyakorlatilag luxus kategóriás szolgáltatás. Hiszen bárki elviheti maga is a kutyáját egy élménydúsabb sétára, ingyen :)

Arról nem is beszélve, hogy aktív napközit csinálni rengeteg meló meg szervezés, az anyagi részéről nem is beszélve (hogy mást ne mondjak, kell egy olyan autó, amibe belefér egy rakat kutya, boxok, miegymás, az se volt ingyen, vissza kell jönnie záros határidőn belül a belefeccölt összegnek). Szóval jogosan drága.

2016. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, de azért ahogy látom az oldalán hogy vannak olyanok akik kb minden nap ott van szoval olyan drágra nem lehet h 8 ezer ft vagy tobb ...
2016. dec. 1. 16:14
 6/8 anonim válasza:
Nekem nincs túl jó véleményem...Mi a Dogmopolite nevű, elég jól ismert céget használtuk.Naponta 4200-4500 Ft volt a szolgáltatás és ebben benne volt az , hogy a kutyát felveszik és haza is szállítják.Aki azt gondolja ez olyan jó , gondolja végig , hogy az a kutya , akit mondjuk reggel 7-kor vesznek fel , az utolsó kutyát reggel 10-kor, nos, az a kutya már 3 órát volt a kocsiban.Természetesen a hazaszállításnál is igaz mindez.Azaz sok-sok óra az autóban.Nekem már ez sem tetszett túlzottan.A biztosítékot azonban az ütötte ki nálunk , hogy , mint kiderült az aktív napközi , nem is annyira aktív , mert az idő nagy részét az összes kutya egy lakásban töltötte és csak a nap elején és a végén vitték el őket sétálni.Mire a felelős személyt kérdőre vontuk, azt mondta , hogy ő soha nem ígérte , hogy a 10-12 km-t fog naponta a kutyákkal menni , így inkább hazavitte őket.Ez alkalom óta , soha többet nem hívtuk őket.
2019. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ezt amúgy nem gondoltam volna, főleg nem erről a cégről. Amúgy végül nem ment a kutya soha napközibe, de nem is bánom.. jobb itthon biztonságban, itt tudom, hogy jól van stb:D
2019. márc. 28. 21:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Főleg nem erről a cégről?

A Dogmopoliteben mennek a legnagyobb kamuk, átverések, leszakadt fülek és elszökött kutyák....

2019. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!