Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajta passzolna...

Milyen kutyafajta passzolna hozzám?

Figyelt kérdés

Második kutyám lenne,előtte egy berni-staffi keverékem volt. Komoly vagyok,nagyon elkötelezett és határozott. Alap,hogy kutyaovi,kutyasuli lenne.

Kb. 1 óra aktív futás fizikai lefárasztásként.

Ezen és az eü. sétákon kívül még 2 közepes (20-25 perc) séta lenne.

1-1,5 órát tanítanám 15 perces blokkokban.

Benti tartású lenne

Azt hiszem hogy a Brit Care mellett döntök,mint táp.

Ha valamit kifelejtettem szóljatok :)

Előre is köszönöm!

nagytestű kutyára vágyok,aki nem "bull-típusú".



#kutya #kutyafajta #ideális #fajta #ideális kutyafajta
2016. nov. 30. 18:29
 1/8 anonim válasza:
85%
Csak még annyival tudnád megkönnyíteni dolgunkat hogy milyen célra kell a kutya? Mit vársz tőle? Mások mind csak azt írják hogy mit várnak a kutyától te meg pont azt hagytad ki :D de ez nem baj. Szóval mi a célod vele?
2016. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:) Bocsi

Társ lenne,nem tervezek vele versenyezni,kiállításokra járni stb.

2016. nov. 30. 18:41
 3/8 anonim válasza:
75%
#1 vagyok esetleg, a vizslákat tudom ajánlani. Viszont jó lenne tudni hogy pl. milyen mozgásigényű kutyát szeretnél, szőrhossz, szeretnél-e vele valamilyen sportot űzni...stb. Nem tudom miért lett lepontozva az első válaszom de így nem lehet kutyát ajánlani.
2016. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én azt nem pontoztam. A szőr típusa mindegy,én is néztem már a német vizslát,szimpatikus
2016. nov. 30. 19:16
 5/8 anonim válasza:
Esetleg keverék, egy menhelyről? Vagy ha mindenképp fajtatiszta kutyust szeretnél akkor labrador, dalmata, dogok, golden retriever, doberman, óriás schnauzer, vizslák, border collie (lehet nem pont nagy testű, inkább közepes)
2016. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nagyon sok fajtának megfelelne ez a tartás.

Első körben én a keverékeket is megnézném a menhelyeken. Sőt cuki kölyök, vagy fiatal felnőtt is van, utóbbinak előnye, hogy már ismert a természete, jelleme, mérete, viszont nagyon könnyen beilleszkedik, hozzád szokik.

Nekem amúgy bull típusúm van most, menhelyről. :)

Amúgy: vizslák, szetterek, német juhász, labrador, golden retriever, akár dobermann is, ha tényleg határozott jellem vagy :)

2016. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap benézek egy közeli menhelyre :)
2016. nov. 30. 20:20
 8/8 anonim válasza:
Ír szetzer? Annyira gyönyorűek.
2016. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!