Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül az ebadó egy...

Mennyibe kerül az ebadó egy évre Nürnbergben az alábbi kutyafajtáknál?

Figyelt kérdés
Golden retriever, csivava, cavalier King Charles spániel

2016. nov. 30. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Beírod a város nevét és mellé hogy "hundesteuer" egy jótanács ha nem tudsz németül ne legyen kutyád.
2016. dec. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megfogadom :(

Ment a zöld kéz.

2016. dec. 1. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem megsérteni és lebeszélni akarlak, de nagyon nehéz rendesen nevelni egy kutyát úgy hogy nem tudsz semmit rendesen elmagyarázni. Tapasztalat. Én sem beszélek perfektül, viszont nekem van kutyám de nagyon nehéz. Nehéz elmondani az orvosnak ha baja van, idegeneknek magyarázkodni adott szituációban, kutyaiskolába is nehéz így járni....nem a legjobb. Kutyás barátokat is csak nagyon nehezen szerzel. Eleinte én sem hittem volna hogy ilyen nehéz, már kicsit bánom mert így nem tudok mindent megadni a kutyámnak. Szóval tényleg csak egy jó tanács.


és hogy válaszoljak a kérdésedre 132euro évente.

Ha beszéled a németet akkor mindent visszaszívok és sok sikert. Viszont ha nem beszeled a németet akkor is megpróbálhatod de ha elkezdted már nincs visszaút, folyton akadályokba fogsz ütközni. Azért sok szerencsét kívánok.

2016. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy te merre laksz?
2016. dec. 1. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Riedstadt-Goddelau. Annyira nincs messze :) 2-3 óra az út vonattal
2016. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Milyen fajta kutyusod van?

Kölyökként került hozzád? Innen Németországból való?

2016. dec. 1. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!