Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Téged zavarna, ha iwiwen egy...

Téged zavarna, ha iwiwen egy ismeretlen ember küldene egy üzenetet a kutyáddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

pl. hogy: nagyon szép kutyusod van és kiváncsi lennék, hogy honnét származik stb.



válaszolnál is neki?


2010. ápr. 30. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Én igen.. Legyél büszke a kutyádra..
2010. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
engem egyáltalán nem zavarna és természetesen válaszolnék!
2010. ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem csak irigy lehet.. De az is elöfordulhat hogy ő is szeretne 1 olyan kutyát. Én azt javaslom neked hogy,ird le neki hogy meik kutyatenyésztönél kap olyan szép kutyust... Ha viszont továbra is "zaklat" ne foglalkoz vele!:)
2010. ápr. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Egyik ismerősünknek a lakásból lopták el a kutyákat,míg dolgoztak...:S

Vigyázz vele, nem azt mondom hogy mindenki ilyen, de előfordulhat!

Jobb félni, mint megijedni!

2010. ápr. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:)


engem sem zavarna, csak azért kérdezem, mert néha én szoktam ilyet irni általában azoknak akik a környéken laknak és ugyanilyen fajtájú kutyájuk van.

Részben azért is mert kisváros és azért nincs sok ilyen fajtájú kutya, ha meg mégis akkor lehet, hogy az én kutyám rokonai és arra azért kiváncsi vagyok :)


Amúgy sokan visszaírnak és kedvesek.

De van aki nem is válaszol... amin meg még mindig csodálkozok, hogy a legtöbb embert abszolút nem érdekli, hogy ki a kutyája testvére...


na jó lehet, hogy csak én vagyok fanatikus? :)

2010. ápr. 30. 23:01
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy vagyok vele, ha valaki nem akarja, hogy zaklasság, törölje az adatlapját. Ha csak bizonyos embereket akar kerülni, tiltsa le a levélküldést tőlük. Ennyi.
2010. máj. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én már kaptam ilyet

van egy gyönyörű keverék kutyám, és írt egy ember egy levelet, hogy mennyire szép, és egyedi, és hogy ehhez a kutyához mégcsak hasonlót sem látott soha.

jól esett, büszke vagyok rá :)

2010. máj. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

Engem is jelölgettek már be, általában 14 év körüli kislányok, csak azért, mert szép kutyáim vannak vagy mert látta a képeket és tetszik neki stb. Nem igazolom vissza az ilyet. Azóta meg beállítottam, hogy az összes adatomat csak az ismerőseim láthatják, a képeknek meg csináltam külön albumot, amit szintén csak ismerősök láthatnak. Azóta nem jelölgetnek. :)

Amúgy persze, jó érzés, ha megdicsérik a kutyáim, de ettől még nem kéne bejelölni. Én nem arra gyúrok, hogy minél több bejelölt ember legyen ott, hanem arra, hogy az igazi ismerőseimmel tartsam a kapcsolatot.

2010. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!