Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan buszozzak a kutyámmal?...

Hogyan buszozzak a kutyámmal? Kis Si-Cu. Tisztában vagyok a szabályokkal. De akiket látok így azoknak a 99%-a nem visel szájkosarat. Hordozója csak útban lenne, mert ahogy leszallunk egybol ott van elotte a szabad park meg minden setalgatni.

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye hogy a volán felengedi mindenféle kosár nèlkül, csak póràzzal?
2016. dec. 2. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Te tartsd be a szabályokat, ne kockáztass!
2016. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem a problémát :) Ha nem akarod szállítóban vinni, akkor tegyél rá szájkosarat, és kész. Nem fog belehalni, főleg ha kényelmes a kosara és rendesen hozzá van szoktatva, nem csak ráerőszakolod :)
2016. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
1000 ft egy kis szájkosár, szövet, ha leveszed róla egy gyufás skatulya méretre összehajtható. És egy ilyen kutyánál örök darab.
2016. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Na mondjuk pont az az, ami halottnak a csók. Ha jó a mérete, akkor összeszorítja a kutya száját, és rohadt kényelmetlen, ha meg nem jó (mert kényelmes, tud benne lihegni a kutya), akkor nem kéne, hogy szájkosárnak minősüljön, hiszen harapni is lehet benne. A haltit se fogadják már el, nagyon remélem, hogy ezeket az eredetileg állatorvosi használatra szánt cuccokat is kiiktatják lassan.
2016. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

"Na mondjuk pont az az, ami halottnak a csók"


Továbbá pont ez az, amit vastag sugárba fos telibe az, ami csak egy idióta szabályozást akar levédeni, egy si-cu-val kapcsolatban.


Nem egy vérengző vadállatról van szó.

Hanem a volán busz bürokráciájáról.

Tökéletesen jó arra az a szájkosár, hogy neve legyen a gyereknek, és ne büntessenek.

2016. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Mondod ezt annak, akit eddig még csak zsebkutya harapott meg rendesen (nyolc napon túl gyógyulóan)... :)
2016. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Az én kutyám utazási beteg, telehányná a szájkosarat. Valahogy eddig minden Volános elfogadta a tényt ;)

Szerintem ha nem nyúlna a kutyához a Józsi néni meg a Lali gyerek akkor nem lenne ennyi harapás, az enyémeket is nonstop fogdossák a buszon. De mire jó az...

2016. dec. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

akumi, jó, majd mondom annak is.

Nem kell okoskodni.

Nem az volt a kérdés, hogy melyik a hatékony szájkosár, hanem hogy hogy engedik fel a buszra.


De mondjuk ez után:


"Nem értem a problémát :)"


nem csodálom, hogy nehézségeid vannak a hasznos válasz értelmezésével.

2016. dec. 3. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

"Az én kutyám utazási beteg, telehányná a szájkosarat. "


Mert ha a buszt hányja tele, az sokkal jobb. :D

2016. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem szokta a buszt telehányni, tudod létezik papírzsepi meg kakis zacsi ilyen esetekre :) ;)
2016. dec. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!