Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyám mikor meg...

Van egy kutyám mikor meg vettem azt mondták hogy csivava és tacskó keverék van amugy ilyen?

Figyelt kérdés
most 12 hetes és 6 kg de szìn tiszta fekete 6 hetesen hozztam el és 1 kg sem volt àm a tapancsa elég nagy de nem hasonlìt csivavàra és a teste is csak tacskó . kinézetre olyan mint egy mini fekete labrador ami ugye nem létezik . A füle se csivava se tacskó tudnàtok nekem tanàcsot adni? Akinek hasonló kutyussa van? Vagy aki ért hozzà mert törzskönyvet nem kaptam de a szàjpadlàsa fekete mire szàmìtsak mekkora lesz? És milyen fajta?
2016. nov. 5. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha linkelnél egy képet, egyszerűbb lenne. De valószínűleg annyi fele fajta van benne, hogy lehetetlen pontosan megállapítani, gondolom a szülei sem voltam fajtatiszták, csak azt hitték...

Törzskönyve csak fajtatiszta kutyáknak van, te meg eleve keverékként vetted, csak nem olyan keverék lett amire számíottál.

2016. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia. Nézz egy képet egy tacskórol illetve egy csivavárol. Megnézed hogy melyikre hasonlít jobban és az adott fajnak utánna olvasol, így megtudhatod hogy mire számíts. De legközelebb olyan helyen vásárolj ami pontos információkat ad 🙂
2016. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre a fajtára a népnyelv azt mondja, hogy sétatéri keverék, a szakmai meghatározás szerint pedig fajtátlan eb.
2016. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"mert törzskönyvet nem kaptam"


Ez a nap vicce. Mégis milyen törzskönyvet szeretnél egy keverékről? A másik pedig, hogy fizettél is érte. Így jártál. Egy keverékről sosem lehet megmondani előre, hogy milyen lesz.

Egyébként parancsolj, így nézhetnek ki:

[link]

2016. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ! Igen en is neztem milyen a tacsko es a csivava keverek de azert koszi ! Irtam tenyesztoknek is de termesztesen linkelek kepet !
2016. nov. 6. 17:02
 6/6 Andizsuzsi ***** válasza:
91%

Milyen tenyésztőnek ember!!! Korcsot vettél!

(ezer bocsánat utcai vegyes Rozi kutyámtól).

2016. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!