Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen idősen tudja majd...

Milyen idősen tudja majd benttartani 8 órán át?

Figyelt kérdés

a kutyusom már majd nem szobatiszta, most 3 és fél hónapos, de még este vannak balesetek és mikro 8 órára távol vagyok szintén.

Milyen idős korára lesz teljesen szobatiszta, balesetek nélkül?



2016. dec. 16. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fél éves koráig előfordulhatnak még balesetek.
2016. dec. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazság szerint ez nem baleset, hanem egyszerűen még nem tudja ennyi ideig tartani. Felnőtt korára valószínű bírja majd a 8 órát bepisilés nélkül. Mekkora testű kutyus lesz? A nagyobb testűek tovább bírják, a kisebbek valamivel kevesebb ideig.
2016. dec. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ket cavalierem van. 8 es 7 hpnaposak es nagyon furak...

Ejjel kibirjak ha velunk alszanak az agyban. A ferjem kel mindig korabvan o kiviszi oket es ennyi. De mig dolgozunk eddig 2x volt olyan hogy nem pisoltek be. Bar mi nem 8 orat vagyunk tavol hanem minimum 9. En van hogy sokkal tobbet mert kotetlen a munkarendem.

2016. dec. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Közepes termetű kutyusom van.

Este ő is benttudja tartani akkor ha velem alszik, de ha nem akkor nem :/

2016. dec. 17. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerdezo akkor ez nem egyedi nalunk. Mar feltem hogy csak az enyemek flugosok...
2016. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!