Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Furán viselkedik a kutyánk az...

Furán viselkedik a kutyánk az elmúlt 3 napban. Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdte el, hogy keveset eszik, levert, csak kullog a-ból b-be, lógatja az orrát, meg elbújik a fürdőbe. Mindig csak akkor csinálja ezt, ha párom nincs itthon. Ahogy hazaér, a kutya körbeugrálja, rohan a játékaiért, teljesen észhez tér.

Eddig nem csinálta ezt, mostanában kezdte el. Szerintem ez egy újfajta hiszti lehet, mivel csak addig depis ameddig az "apja" nincs itt.

Gondoltam rá, hogy beteg, de akkor nem őrülne meg mikor párom hazaér.

Eléggé más munkakörben dolgozunk, így én rendszertelenül vagyok itthon, párom meg hétvégente, de most, mivel több szabija van, kiveszi a hétfő-keddet is. Lehetséges, hogy túlságosan hozzászokott a kutya, hogy mindig itthon van, és azért hiányolja? Vagy mi ez? És mit lehet kezdeni vele? Én ugyanúgy viselkedem mint mindig amikor kettesben vagyunk itthon a kutyával.


(A falkasorrendről tudni kell, hogy engem tisztel jobban a kutya, párom nemigen tudja erélyesen tiltani, engedékenyebb is.)


2016. dec. 17. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
őt játszótársnak tekinti, vele egy rangúnak és mivel vele jobbat szórakozik unatkozik és szomorú ha nincs ott.
2016. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De eddig nem tekintette játszótársnak? Mondom, 3 napos a probléma.
2016. dec. 17. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor vidd orvoshoz és hívj fel egy kutyaiskolát is.
2016. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kutyaiskolát kijártuk, dokihoz még nem érzem indokoltnak, hogy menjünk.
2016. dec. 17. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem árt ha elviszed. Még is csak egy olyan ember akinek diplomája van róla, hogy ért az állatokhoz. Ha nincs semmi baja a kutyusnak akkor sem vesztettetek semmit, de ha meg van neki akkor legalább időben kiderült.
2016. dec. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Tegnap evett, most nem látom olyan levertnek pedig párom megint nincs. Bár most túl vagyunk egy jó hosszú túrán, lehet hogy túl fáradt a "hisztihez" :D
2016. dec. 18. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!