Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ször eltávolítás hogyan?

Ször eltávolítás hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy kutyusunk es, nagyon hullik a szore. Feher szoru a kutyus es az agy barna szinu es igy nagyon feltuno. Hogy lehetne minnel konnyebben eltavolitani a szor ?
2016. dec. 17. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Na ennek fuss neki még egyszer, ékezettel és magyar nyelven!
2016. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem van annyira átlátható a kérdés hogy meg lehessen válaszolni :) De legyen...

Bárna színű ágyam van , és a kutyusomnak fehér a szőre. Nagyon meglátszik, próbáltam kefével kiszedni, de nem sikerült. Arra lennék kíváncsi hogy , van e más megoldás.

2016. dec. 17. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Szőreltávolító henger elég jó de nem 100%-os. Mindenesetre egy próbát megér.

[link]

2016. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy ha éppen ez a henger nincs kéznél akkor én ruháról pl ami van az a vastag cellux azzal szoktam még. Az is leszed elég sokat.
2016. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szőreltávolító henger nagyon hasznos, nekem van egy ilyen henger minden szobában. Szőnyeget, kárpitot lehet vele "szőrteleníteni". IKEA-ban vesszük kb. 400 Ft-ért.
2016. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kutya szőrét naponta fesuld és sűrű, széles kutyafesuvel letudod szedni az agyadrol a szőrt.
2016. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!