Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik pumi kennelben vannak...

Melyik pumi kennelben vannak nagyobb, erősebb alkatú kutyák?

Figyelt kérdés
A Galla-hegyiből ismertem egy nagyon szép szukát, kiállításon és versenyen is láttam. Sajnos a gazdája már nem hoz le tőle több almot. Ő lett az etalon, ilyen kutyát szeretnék én is. Eddig ezeket a kenneleket néztem: Árkosligeti Kócos, Pilisi Kócos, Galla-hegyi. Nehézkes személyesen eljutnom hozzájuk, ezért szeretném leszűkíteni a meglátogatásra váró kennelek számát. A standardon belüli nagyobb, erősebb pumik tetszenek. Az egészség és a munkakészség fontosabb, mint a szépség. Van valakinek tapasztalata pumikkal kapcsolatban? Vagy valami fórum ahol több információhoz lehetne jutni? Tavasszal lesz leghamarabb esedékes a kiskutya vásárlás. Addig próbálok minél többet megtudni.

2016. dec. 19. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha a munkakészség fontos, akkor az Árkosligeti Kócos kennelt mindenképpen megnézném a helyedben. Testalkatra nem tudom, hogy milyenek a kutyáik, de ők foglalkoznak tereléssel is, ráadásul nagyon régóta "kutyáznak". (Voltunk már náluk terelni, szuper volt)

Nézted már ezt az oldalt?

[link]

2016. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ludas Matyi kennel nekünk onnan van egy gyönyörű szukánk.

Az h mekkora lesz inkább attól függ egyedüli kutya e avagy sem, h többet kap enni avagy sem

Ennek a kenelnek nincsenek mindig kölykei de ha van akkor azok kiválóak

Magyarországon a legismertebb az árkosligeti és náluk gyakran vannak kölykök akik kiállításokon nagyon jól szerepelnek ahogy ösztönpróbán és terelési versenyeken is

2017. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!