Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legjobb kártevőirtó kutyák?

Legjobb kártevőirtó kutyák?

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 12:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom számít e, de lesz mellé egy 50 kg körüli kutya is. Még azt sem tudom igazából de nagy testű lesz, lehet roti.
2016. dec. 25. 20:49
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Roti lomha, annak idején a német mészárosok kutyájának tenyésztették ki, a szarvasmarhák mellé. Házőrzőnek is lomha. Inkább németjuhász vagy kuvasz lenne jó.
2017. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

snacink van, igaz törpe. Nem kotorékeb, nem fogja meg a patkányt/egeret, úgy mint a parson russelem még anno amikor élt. Foxik-tacsik-welsh terrierek jöhetnek szóba nálad szerintem, ők nagyon jók :)) Nálunk csak átfutott az udvaron (5 hektáros erdős-mezős udvarocska :D ) egy patkány, 10 perc múlva hozta az ajtó elé. :)

Házörzőnek kuvasz/komondor/német juci. :)

2017. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy keverék kutyusom van , olyan foxi méretű , lehet az is van benne, mindent megfog, egeret , cickányt, patkányt, galambot, békát. Szinte minden nap hoz valamit az ajtó elé. A macskát is megkergeti , ha sikerül megfognia viszi a szájába a grabancánál fogva. Sajnos. Most 9 hónapos.
2017. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Amerikában lesznek, majd próbálok nem olyan forgalmas helyre költözni. Magyar kutyafajták biztos nehezebben beszerezhetőbbek és városba azért jobban kijövök egy Roti félével. Keveréket nem vennék úgy hogy nekem feladatom van vele, nem tudni miben lesz jó :) Volt két keverék kutyánk, az egyik házőrzőnek volt jó, a másik vadászkutyának lett volna jó :D
2017. jan. 10. 18:38
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez a baj velük , zsákbamacskák, őt is találtuk , szoba kutyának indult de nem bírt bennt lenni.
2017. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!