Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most hogyan kéne döntenem?...

Most hogyan kéne döntenem? Nem tudom eldönteni, hogy most mi lenne a legjobb.

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van most egy anya kutyám meg egy kölyök kutyám (még szopik). Volt nemrég egy kutyám amelyiket elajándékoztak (nem én). Nagyon szeretném a régi kutyámat vissza kapni,de nem tudom,hogy melyik kutyát válasszam.

A, A régi kutyámra elcserélem a kölyköt

B, A kölyök kutyámat és az anya kutyámat tartom meg

C, Az anya kutyámat elcserélem a régi kutyámra

Melyiket válasszam? Nagyon nehéz eldöntenem. Mind a hármat szeretem.



2016. nov. 4. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem cserélgetjuk a kutyákat!!!!

1. Biztos megvolt az oka, hogy odaadták...

2. Hogy engedhetted????

3. Ivartalanitani kellene

2016. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a régi kutyára cseréld el a kicsit. Szeretted azt a kutyust úgyhogy szerintem ez lenne a legjobb megoldás. Az anyakutyát is szereted szal őt is meg kell tartani. A kicsi kutyával meg még gondolom nem volt lehetőséget kapcsolatot teremteni. Akkor az A lehetőség. Ez a legreálisabb. De igazábol tegyed azt amit te jónak látsz :D
2016. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Tudom,hogy a kutyákat illetlenség cserélgetni,de amióta el ajándékozták a kutyámat azóta küzdök érte,de csak ez az egy olyan ,,terv,, ami még be is válhat.

2. válaszoló: Szerintem is az ,A, ,,terv,, a legjobb,csak gondolkozom ezen már több,mint egy hete és ez jutott utoljára az eszembe: ,,Ha új kiskutya akkor új kezdés,ha régi kutya akkor garantált szeretett teljes élet.

2016. nov. 4. 19:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Érdekes egy helyzet.

Ha a 3 közül kell választanod, akkor A.

2016. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Igen...nagyon egy furcsa és számomra nehéz helyzetben vagyok. Én is az ,A,-t látom a legjobb megoldásnak. Szerintem még ez be is válhat.
2016. nov. 4. 19:39
 6/10 anonim ***** válasza:
A kicsire cseréld el, mert akkor ő még tudna más gazdit szeretni, mert nem olyan sokat élt meg nálatok, viszont az anyakutya nem tudna már mást megszeretni
2016. nov. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mivel az eddigi válaazolók azt mondták,hogy az ,A, megoldás a legjobb akkor legyen az. Csak azt a kölyköt nagyon sajnálom,mert a régi kutyám is szörnyű helyen van most. És akkor mi lenne vele. Nem élné túl és akkor visszakövetelné a régi kutyámat.
2016. nov. 5. 11:11
 8/10 anonim ***** válasza:
E: hozd el a régi kutyádat, a kicsinek meg keress egy új családot, ha szörnyű helyen van a régi akkor oda nem való semmilyen kutya...
2016. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon szörnyű helyen van, akkor jelentsd az allatvedoknek
2016. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha előbb jelentem az állatvédőknek utána ugyan úgy vissza kaphatom a kutyámat?
2016. nov. 5. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!