Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sikerült! Kaptam egy kis...

Sikerült! Kaptam egy kis fekete (keverék) kutyust 6 hetes. Milyen oltásokat kell neki beadatnom?

Figyelt kérdés
Féregteleniteni mikor kell elöször?
2010. máj. 3. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Vidd el orvoshoz, majd ő megmondja
2010. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

6 hetesen nagyon korai volt elhozni! :( Honnan van? Valószínűleg nem rendelkezik oltásokkal, féregtelenítéssel, vidd dokihoz! :)


Sok örömöt a kutyushoz.

2010. máj. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ok..köszi:(
2010. máj. 3. 08:40
 4/12 A kérdező kommentje:
egy szomszédnak a kutyusa ellet.nagyon jol elvan nem is sír és megeszik mindent:)
2010. máj. 3. 08:41
 5/12 A kérdező kommentje:
bolhanyakörvet már rakhatok a nyakába?
2010. máj. 3. 08:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Rá van írva milyen idős kortól lehet. Sztem még pici hozzá, először az oltásai legyenek rendben.
2010. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bolhanyakörvet még nem.

Oltások: már most megkaphatja az első parvo-t. Utána kombinált, parvo, kombinált, veszettségi.

Valamelyik orvos nem ilyen sorrendben adja hanem: 2*parvo, 2* kombi.Ezek között 2 hétnek kell eltelni, A veszettségit 3-6 hónapos kor között szokták beadni. Féregteleníteni is az első oltással szokták, utána a következőnél az ismétlő.

Jó kutyázást!

2010. máj. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Már 2 hetes kora óta 2 hetente féreghajtani kellett volna :S

Biztosan férges , így minél előbb vidd Orvoshoz !

6 hetesen kell az 1 oltást (Parvó ) , 8 hetesen 2.-at (kombinált) , 10 hetesen 3.-at (ismét parvó ) , 12.hetesen pedig a 4. oltást (ismért kombinált ) .

Aztán 2 veszettség elleni (majd az Orvos megmondja mikor ) De ahogy írták 3-6 hónapos kora után !

De az Orvos mindent el fog mondani neked :)

Jó fajta kölyöktápot vegyél neki(Acana , Royal Canin stb...! )! Ha lehet akkor majd ivartalanítsad is !

Sok boldogságot a kiskutyához !

2010. máj. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
09:19 a kiskutya kan. köszönöm mindenkinek a válaszokat,látom vannak még normális emberek mert sajnos még amikor keresgéltem akkor nem volt mindenki ilyen szivélyes!
2010. máj. 3. 10:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Mit keresgéltél ?? Nem nagyon értem !

Attól hogy Kan még lehet, sőt kellene ivartalanítani .

Hidd el , nyugodtabb lesz , nem akar majd szökni stb....!

2010. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!