Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem nagyon akar...

A kutyám nem nagyon akar enni. (? )

Figyelt kérdés
Holnap után megyünk orvoshoz, nem ez ügyben viszont ha szólok neki hogy nem eszik akkor mit fog csinálni? Más semmi baja nincs, ötletem sincs hogy mi oka lehet. Kedve jó, rohangál, a jutit és a nasit eszi de a kajáját nem. Múlt kedden már voltunk dokinál a füle miatt (jövő kedden kontrollra megyünk majd) és mondtam hogy kevesebbet eszik de mintha meg sem hallották volna, nézegették a fülét. A marmagasságát nem tudom de 28kg az orvos szerint egészséges, a fogai is szépek és a súlya is jó. Kicsi kora óta tápot evett, utána átálltunk a barf-ra de nem nagyon eszi az utóbbi 1 hétben így gondoltuk vissza állunk a tápra mert most az ízlik neki jobban. Szóval a lényeg hogy mit mondjak az orvosnak? És szerintetek miért nem eszik?
2016. dec. 25. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha amúgy nem beteg a kutya, akkor valószínűleg csak válogat. Ez esetben egyszerű a megoldás: ne kapjon nasit és jutit egy ideig (nasit amúgy sem). Csak és kizárólag a saját kajáját add neki. Napi egyszer eléteszed, ha nem eszi, elrakod. Másnap megkapja ugyanazt. Semmi mást nem kap.

Egészséges kutya étel mellett éhen nem fog halni.

2016. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és ezt nyers hússal hogy oldjam meg? Dobáljam ki a húst amíg el nem kezd enni? Azért gazdag nem vagyok....aztán a húsnak elég egy estét állni hogy megromoljon...
2016. dec. 25. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!