Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol, és milyen kutyaruhát...

Hol, és milyen kutyaruhát vegyek a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Sehol nem találok normálisat elfogadható áron (9-10 ezret nem akarok rá költeni) Nem is igazan tudom hogy hol kell keresni. Netről tudnám venni, akar külföldről is, mert a közeli állat kereskedésben nincsen(es nem is lesz)

Lemérni sem értem hogy hogyan kell :( egyébként magyar vizsla szuka, ha ez segít.

Amikor nézem hogy mekkora méretek vannak egyik méret soha nem stimmel, mindig más jon:( talán nem arányos a kutyám? Nagyon megköszönném ha valaki segíteni, mert nagyon fázik ha kimegyünk a házból a fagyba, viszont igényli a mozgást. Vizlepergetos, bélelt kabátot szeretnék, ez is szempont, de akar lehet használt is ( nyilván nem kiszakadt, agyonhasznált ruhára gondolok, hanem mondjuk ha csak kinontotta valaki es nem lett jo a kutyának)

Ha valaki belinkelne egy oldalt, vagy csak megirna, hogy o honnan vette/rendelte, nagyon segítene nekem/nekünk:)


2016. dec. 26. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ennél olcsóbban max. használtan fogsz kapni. Egy barátnőm a vizslájának 12 ezerért vett vízhatlan, bélelt mellenykét. Ezt az oldalt nézegette még, de itt sem olcsóbb, viszont állítólag nagyon szép ruhácskákat készít a hölgy:

[link]

2016. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Pepco :)

Nincs sok,de nem kerül 10 ezerbe.

Multkor az akciós kosárban voltak karácsonyi kutyaruhák. Szerintem még 500 forint sem volt.

2016. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. dec. 26. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:

ebay vagy ali express bár itt minimúm egy hónapot kell várni de itt a legolcsóbb

fressnapfba vagy alphazooba lehetne még szétnézni esetleg és ott próbálni is lehet...

viszont jól gondold meg, egy 12 ezres ruha a kutya élete végéig jó lesz.

2016. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ez minden freshnaps ban van de vecsesi bevasarlokozpontiban hatul van leertekelt dolgok osztaly es midig annyi kutya emg macska ruha van 80% akcioval 2500 ert meg poraz kutyahaz stb. Ha oda tudsz menni akkor biztos megprobalnam mi is ott vettunk mindent mindig
2016. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt is nézelődhetsz, nem tudom az árak milyenek, de hátha : [link]
2016. dec. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, végül ilyet rendeltünk:

[link]

De 31-én minden termék -20% os akcióval kapható a Freshnapfban, azert meg oda is benézek, lehet veszek majd még kaját;)

2016. dec. 29. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!