Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava tenyészeteket tudtok...

Csivava tenyészeteket tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Kevés igazán szép csivit làtok.. mondjatok létszi tenyésztőket!:)

2016. dec. 26. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bocsánat, hogy nem egészen a kérdésedre válaszolok, de olyan sok szép árva csivava vár gazdira itt:( [link]
2016. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
semmibaj! mindent megnézek első sorban egyenlőre tenyésztőket írok össze mert 4 hónap múlva keresem meg őket hol vannak szép pici kölykök akik elhozhatóak..a menhelyeket is megfogom akkor nézni hátha ott találom meg a tokéletes kiskutyát:)) ezért várok még tippeket,hogy sokat nézhessek! természetesen én is keresek de érdekelnek tapasztalatok kinek honnan van a kutyusa!
2016. dec. 26. 23:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
csak egy tanács. a tenyyésztőkkel érdemes lenne már most elkezdened beszélni, hogy hol mikor milyen alom lesz. Vetesd magad előjegyzésbe. Pl. Én februárban kezdtem el tenyésztőkkel beszélni és júniusra lett kutyám, mert akkor volt alom (ha nem beszélek nem lett volna, mert akkor más kapja meg a kiskutyát)
2016. dec. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Találtam párat felis vettem a kapcsolatot és a legutobbi oltva chipelve féregtelenítve adja a kölyköket.. a szüleik megnézhetők! Engem nem érdekel egy papír.. dee nem rudom.. nem akarok egy beteges túlszaporított kiskutyát .. szerintetetk? Nagyon sokat jelent hogy törzskönyv nélkűl adja??
2016. dec. 27. 12:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
törzskönyves kutyát csak tenyésztő tud eladni. Aki nem ad hozzá papírt az szaporító. Sajnos a csivava eléggé túltenyésztett fajta pontosan a temérdek szaporító miatt. Ha törzskönyves kutyát veszel kapsz úgymond egy garanciát, hogy szűrt, egészséges szülőktől kapsz egy ugyancsak standard (vagyis nem lesz "mini" vagy "óriás" növésű) egészséges kutyát. Ha szaporítótól veszel, akkor elég nagy rá az esély, hogy beteges, ideggyenge kutyát kapsz, esetleg jóval kisebb/nagyobb lesz mint egy standard csivava. Persze előfordulhat tenyésztőnél is beteges kutya, de azért az előfordulása százszor kisebb, mint egy szaporítónál. Egyébként se jó dolog szaporítókat támogatni. ígyis tele vannak a menhelyek keverékkutyákkal (ugyebár tk nélkül nem tudhatod, hogy milyen felmenői annak a kutyának) Vegyél normális tenyésztőtől kutyát, meg fogja kérni az árát, de még így is jobban jársz, mintha egy szapis kutyával évente többször megfordulnál az állatorvosnál, ahol bizony elég magasak az árak.
2016. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akivel beszéltem tenyésztő nem lesza kkor lany kutyusa és ezt a masikat ugy ajanlottak h szep kis kutyak vannak de ő azt irta ugye h nincs törzskönyv es a pici meret miatt csak hazi kedvencnek adja és ne szaporitsam (amit nemis terzveztem csak ezt írta) szép kiskutyák meg a szüleik is de nem tudom:(
2016. dec. 27. 13:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Nemfogok innen hozni 60 ezer ft en ezt kevesnek talalom raadasul extra mini ugy hirdeti.. akkor várok még tenyésztőket akit küldtetek vele beszéltem és nincs llány kutyus és ha lesz is már várnak rá:((szóval még várom a tippeket!
2016. dec. 27. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!