Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutya viselkedése...

Lacika24 kérdése:

Szuka kutya viselkedése párzás után?

Figyelt kérdés
van egy tacsko -foxi féle keverék kutyusom,és hát most tüzel, meg el is tünt vagy 2napra csak enni járt szinte haza,de ma reggel már itthon volt de olyan mintha depis lenne, tul nyugodt, még enni se kell neki.. ez normális vagy mi lehet a baj?

2016. dec. 28. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Mar nem azert de a te kutyad a szabadban maszkal? Ez nagyon nem jo otlet barmikor megolheti egy masik kutya, vagy el is ksphatjak mert azt hiszik koborkutya,nincs keritesetek? Amugy nem hiszem hogy normalis ba nyugodt ,az en kutyam ilyenkor mindig izgatott , de lehet kutya fuggo :D
2016. dec. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

1. Ne mászkáljon ki.

2. Ivartalanítsd.

3. Ha látod, hogy valami nem oké vidd orvoshoz.

2016. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
na akkor tisztázzunk valamit! 1. a kuty kinn van igen kinn van hosszú a szőre hullikés.. meg nekem soha nem volt benn a kutya falun a kutyának kinn a helye :D nem panelba lakom, nem viszik el nem ölik meg meg semmi ilyen hülyeség, én azt kérdeztem h miért olyan kis izéke a kutya h nyugot nem ficánkol meg mittudomén, de látom itt megintcsak hülyék vannak és egy értelmes választ nem kapok.. gratulálok.. :D
2016. dec. 28. 11:24
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Mar nem azert a kutyanak igen kinnt a helye Az UDVARON KERITESSEL KORULVEVE. Falunk lakom es rohadtul orulok neki amikor elvinnem a Kiskutyamat setaltani es a sok kobor kutya maitt nem tudom. Este is baratnomet megtamadta egy. Tok mindegy milyen kutya nehogy mar szabadon maszkaljon,hihetetlenul felelotlen vagy mas emberere nezve , azt meg tuzeljen is a kutyad ki ne ivartalanittasd hogy szuljen meg 8 kolykot aki az utcan fog elni. Tok jo , utalom az ilyen emebreket minek neked allat egyaltalan
2016. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

"na akkor tisztázzunk valamit! 1. a kuty kinn van igen kinn van hosszú a szőre hullikés.. meg nekem soha nem volt benn a kutya falun a kutyának kinn a helye :D nem panelba lakom, nem viszik el nem ölik meg meg semmi ilyen hülyeség,"


Tényleg tisztázni kell néhány dolgot:

1. A kutyádat KÖTELES vagy kerítésen belül tartanod!!! Törvény kötelez rá!!!


2. Ismerősöm foxija szintén önsétáltató volt, és egyszer szétvágott hátsó lábbal ért haza... nyilván valakinek nem tettszett, hogy nála mászkál hívatlanul. Igen, falun.

3. az én pitem is egyszer majdnem megölt egy kertünkbe tévedő beagle-t. SZóval ne hidd, hogy nem lesz baja a kutyádnak.


És sajnálom, hogy vidéken még mindig ilyen retardált emberek élnek, akiknek teljesen normális, hogy az utcákat rója a kutyája, aki félévente ellik egy almot.

Ivartalanításról még nem hallottál??? Esetleg állatorvosról? ÉS ha mérget evett a kutyád? Azt sem tudod merre járt!


Hallod, neked minek kutya????

2016. dec. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a párzás miatt ilyen a kutyád valószínűleg. A 2 napi távollét kifáraszthatta, összeszedhetett valami betegséget is könnyen. Ha nem változik holnap sem, vihetnéd megmutatni orvosnak.
2016. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kutya inkább beteg, de nem depis, az biztos.

Érdemes lenne elvinned állatorvoshoz, és egyben megbeszélni az ivartalanítást is.

2016. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kertes házban lakom, kapuval keritéssel :D
2016. dec. 29. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!