Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Milyen időbe...

Mit tegyek? Milyen időbe lehet majd állandóan kint az udvarba?

Figyelt kérdés
Van egy két hónapos kiskutyánk, egyenlőre a hideg miatt bent él velünk a házba, de megőrülünk tőle, mindig volt kutyánk, de kint, öcsémék suliba, anyám dolgozik, én meg egyetemista vagyok, vizsga időszak van, megint egyedül vagyok vele otthon, állandóan sír, játszok vele, adok neki enni, takarítok utána, de tanulnom is kéne, nem tudok vele állandóan foglalkozni.Van egy ngy kertünk, ott már háza is van, de ég bent tartjuk a hideg miatt, kimehet-e vagy még maradjon bent, esetleg éjszaka legyen csak bent vagy még korai. Előre is köszi mindenkinek!

2016. dec. 28. 09:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%
Milyen hideg? Tegnap 2 fok volt. Mégha estére be is van engedva mondjuk a pincéba haggyám, de ne bosszants már hogy nappal hideg van...
2016. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

# 1 Szerinted 2 fok az meleg? Ülj már ki egy fél órára az udvarra egy vékony pizsamában. Aztán majd írj mennyire érezted jól magad kint...


Kérdező, nektek meg mi a francnak kellett az a kutya, ha mindenkinek csak nyűg, és senki nem akar vele foglalkozni?

"mindig volt kutyánk, de kint" - Ez nálam azt jelenti, hogy azon tipikus kutyatartók közé tartoztok, akik ki.asszák a kutyát az udvarra, csináljon amit akar, foglalja le magát, ott a helye. Aztán csodálkoztok, ha ás, megrongál dolgokat, és nem jól nevelt csak úgy magától. Keressetek ennek a szerencsétlennek egy normális gazdit.

2016. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
remek, gondoltam hogy nem kapok normálsi választ, nem kell felülbírálni a döntést, foglalkozunk a kutyával, csak vannak időszakok, például az ilyen amikor nem tudunk annyit, a kutyának kint van a helye, de foglalkozunk vele, nem arra kértelek hogy okoskodj és mondd meg a tutit, mert ha gondolkodnál egy kutyát nem lehet csak úgy lepasszolni
2016. dec. 28. 10:22
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
# 3 Ez nem okoskodás! Oda, ahol nincs idő rá, nem kell kutya, mert neki is rossz, nektek is. Ennyi!
2016. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem én akartam, de ha már van akkor nem tudjuk lepasszolni, tudom jól, ezen már tullépnék és inkább egy megoldást várnék tőled
2016. dec. 28. 10:37
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Hát, mi nem fogjuk megoldani a dolgot, hanem nektek kéne. Ötletet tudunk adni, aztán hogy ti mit csinaltok, rajtatok áll. De.

Jómagam is egyetemista vagyok, mellette otthon dolgozom, és sportolok is-de van egy kutyánk. Azzal hogy ő itt van, igemis vállaltam azt, hogy szakítok r időt. Ahogyan látom nektek nincs, de akkor minek kellett a kutya? Öcséd nyávogott érte? Szép dolog ogy te foglalkozol legalább vele, de világos hogy neki ennél több kell, többet szeretne

Beszéljétek át hogy mi legyen vele, néha kimehetsz vele napközben labdázni, sétálni egyet, de beszéld meg a családoddal, hogy más is tegye meg.

2016. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
utolsónak köszi
2016. dec. 28. 11:07
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Nincs valami baja a kutyának? Nem normális, hogy állandóan sír. Egy 8 hetes kölyök a nap 80%át átalussza. Pörög egy fél órát az alatt kiviheted labdázni játszani, tanítgatni, már 5 perc tanulás annyira lefáraszt egy ekkora kutyát, hogy utána órákig nyugton van. Egy ekkora kutya még pici ahhoz, hogy kint legyen egész nap.
2016. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
az utólsónak köszi :) nem vidéki vagyok, jó lenne ha befejeznétek a hülyeségeket, valószínűleg okosabb vagyok így is mint te, tudom nehéz lehet ezt elviselni
2016. dec. 28. 12:16
 10/14 A kérdező kommentje:
a kutyának semmi baja, egészséges, tegnap voltunk vele a második oltást beadni
2016. dec. 28. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!