Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nagytestű kutyát...

Milyen nagytestű kutyát ajánlanátok sokat utazó, kisgyerekes családnak?

Figyelt kérdés

2016. dec. 28. 12:37
1 2 3
 21/27 evimeri ***** válasza:
És még az sem biztos, hogy bírná a közlekedést. Az én kutyáim közül pl. a kanok egyáltalán nem bírják. Rosszullét, hányás. A szukák viszont imádják.
2016. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Sokat kirándulunk, szinte minden héten, általában hegyekben (Svájc, Francia alpok,Ausztria,Németország)

A gyerekek 1,5-3-8 évesek.

Általában kocsival-lakóbusszal utazunk, de ha messzebbre (több éve minden nyáron USA) akkor repülő.

Kuvaszom volt már.

Hatalmas telek, a telek végében erdő.

A kutya ára, eltartás ára nem okoz gondot.

2016. dec. 29. 13:42
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Én az akitát nem igazán ajánlanám kisgyerekek mellé, hacsak nem vagytok nagyon tapasztalt kutyások. Ja és szaporítótól meg semmiképp nem vennék kutyát, amit a hirdetésen látsz, az szaporítós.
2016. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem okoz gondot a kutya ára, ahogyan írtad is, akkor hogyan fordulhatott meg egyáltalán a fejetekbe a szaporító?


Egyébként én is goldent vagy labradort ajánlok, nagyobb szőrzetű kutyust nem, mert azzal lehet szenvedni ha olyan helyre mentek. Mármint hőmérséklet szempontjából, mert lehet, hogy nektek kellemes az idő, de lehet, hogy ő addig hőgutát kap.

És a menhelyeken/fajtamentésnél is nyugodtan szétnézhettek. Ilyenkor ugye még semmi kötelezettségetek sincs, de lehet, hogy pont ott szerettek bele a tökéletes kutyába.

2016. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

És ha nem kirándultok mi lenne a kutyával?

Egész héten a kertbe lenne?

2016. dec. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Hol lenne?

Sokan mondták, hogy ha egy kutyát veszünk nem fárasztja le magát, de pld a szomszédnál a két tavak annyit rohangál, hogy simán elég nekik. Lehet Ők lesznek a játszótársak :)

Az akitát mint fajtát küldtem. Hiszen a hegyekben nincs meleg.

2016. dec. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
De gondolj bele, hogy egy kutyát könnyebb felöltöztetni, mint "levetkőztetni". A kérdező családja nem csak a hegyekben kirándul, nyaral. A "levetkőztetést" csak úgy tudnád megoldani, ha nekimennél egy nyírógéppel, ami nem igazán ajánlott egyes fajtáknál.
2016. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!