Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit érdemes venni a Frashnapfb...

Mit érdemes venni a Frashnapfban? Nektek milyen bevált termékeitek vannak onnan?

Figyelt kérdés

December 31-én lesz ugye ez a nagy akció, es ugy gondoltam h jo akkor most elmegyek, viszont eddig csak 1x-2x voltam, es csak egy konzervet meg egy pastétomot vettem. Amire most nincs szükségünk:

Kutya táp (Brit Premium-ot vettünk), Kutyahám (Julius-K9) Kutyaruha, fekhely (en szeretnék majd neki csinálni)

A táplálék kiegészítők mindig jól jönnek, csak nem tudom abból melyik a jo fajta. Alapvetően n szoktam szuperprémium minőségű kutyakaját venni, de most sztm megengedhetem magamnak.

Ami még fontos: sajnos a kutyám nem ehet csontot (lágyéksérve miatt, de januárban műtik) pedig vettem volna neki szívesen őzlábat😂

A márkákat nem azert írtam oda h felvágjak, hanem h tudjátok h abból van jó minőségű, es nem kell ;)

Nem tudom h milyen K9-es termékek vannak, de ilyeneket szeretnék venni: [link] , [link] , nem tudom h ezek ebben a boltban is elérhetőek.

Nem nagybevásárlást akarok tartani, csak néhány finom fa lattal szeretném meglepni a kutyámat (vizsla) :)


2016. dec. 29. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez kicsit zavaros lett, főleg a vége, hogy csak valami fincsit szeretnél venni, de akkor hogy jött ide a K-9, meg az összes többi? Kifejtenéd kicsit egyszerűbben, hogy végső soron mit szeretnél venni, és miben van szükséged segítségre? :D
2016. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát én ide regényt írhatnék hogy mennyi mindent vettem ott. És mindet használom is. :D kb a kutyám összes felszerelését ott vettem.
2016. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
30-án lesz az akció, holnap! :)
2016. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 igen tényleg így visszaolvasva eleg zavaros, Bocsi:D

Szóval: ha vannak olyan K9-es termékek, amiket belinkeltem, akkor olyant szeretnek venni, csak nem tudom h ott van-e. Viszont nem 15kg-os kutyakaját akarok venni, mert az most van itthon, ezért csak néhány finomságot szeretnék venni:)

2016. dec. 29. 10:09
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 Jajj tényleg köszönöm, rosszul írtam:))
2016. dec. 29. 10:10
 6/11 anonim ***** válasza:

K9-es részlegen a hámokat tudom, hogy van 1-2, feliratok rá, meg vannak nyakörvek és csőhevederes pórázok is, meg kell nézni milyenek vannak az adott boltban :)


Premiere jutifalikat imádják a kutyáink, illetve van a Premiere termékek között ilyen hosszú rúd, csirkés, birkás meg azt hiszem kacsás, 1 m hosszú úgy emlékszem, rágórúd. Nálunk ezekért mind a 4 eb meg van őrülve. A Sirius samponok is nagyon jók, esetleg még a játékoknál érdemes nézelődni. Vannak kimérős jutik, ott a pedigree-s dolgok jó árban vannak, jobbak mint a dobozos verzióknál.

Meg vannak Multifites jutik is, a szárított zöldpacalért ölnének a kutyám is, ha az lenne a tét :D

2016. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 köszönöm😊 Megnézem amiket mondtál:)
2016. dec. 29. 12:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak eleg jo premium nasik e jutifalatok. Real nature markaju dolgaik jok. Mi ott vettunk izuletvedot. Zoldkagylo pellett. Meg vagyok vele elegedve mert elotte sokat sirt a kiskutyam.pl ha ugralt. Miota ezt eszi egyszer se nyikkant meg
2016. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Egy időben ott vettem meg a Fypryst spot ont, kiválóan bevált, nem cserélném le, annyi változott, hogy netről rendelem már, talán ezzel az akcióval kerül majd a netes árba.

Jutalomfalatként a Multifites szárított halat mindig ott szerzem be, 1600 Ft 250 gramm és nagyon sokáig elég, egészséges és imádja is az eb. Legutóbb a Pet Balance ízületvédő port vettem onnan, ez 7000 Ft, merem ajánlani neked is.

Real nature termékekből meg aztán bármit, igaz, a macska kapja nálunk a konzervet, egyébként szuper, a kutyának is vennék belőle akármit: jutalomfalatot, egy-egy konzervet akár, tápot :) Nagyon tetszetős márka.

Rágókát szárított nyúlfület vettem Fressnapfban, 3 pár/zacskó, olyan 400-500 körül volt.

Közben ezt-azt még biztosan veszegettem, ezek voltak a legutóbbiak, minddel elégedettek vagyunk.

2016. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Reflektálnék hirtelen az egyik előző válaszolóra is: a kimérős jutalomfalatok összetevőire figyelni, mert szinte az egész csak gabonából áll, én speciel az egeremnek veszek egy-egy darabot rágni, a kutyámnak nem adnék belőle!
2016. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!