Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » állvemhességnél pont párzás...

állvemhességnél pont párzás után a 60 napon jöhet magzatvíz, és zöldes valkami a kutyából?

Figyelt kérdés
a doki meg nézte közeli orvos, és szerinte áll vemhes. adott neki injekciót!közelben nincsen semmi állatkorház, és a dokinak nincsen ultrahangja. De ez a 60 nap és a melle nagy jön a tej belőle de hasa meg nincsen. viszont járkál nyomott és magzatviz elfolyt és zldes valami jön belőle.. nem az én kutyám rokonomé csak érdeklődöm hogy most akkor hidjük el az áll vemhességet????????nem akarom elhinni mondtam nekik figyék be ultrahangra holnap.
2010. máj. 3. 19:13
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
13%
Az állvemhesség veszélyes, olyankor az állán keresztül fog szülni. Nem szép látvány, mikor szinte a szájából kijön a kisállat..
2010. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ezt csak én nem értem? Most álvemhes, vagy párzott kan kutyával?!
2010. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Milyen betegségeket okozhat az álvemhesség?


A nagy mennyiségben termelődő, és az emlőkben pangó tej emlőgyulladást válthat ki. Ennek jele az emlők fájdalmassága, kemény csomók megjelenése és az emlők bőrének kipirulása. A folyamatot láz, bágyadtság is kísérheti. Ha ilyen tüneteket észlel, kérjük azonnal keresse fel állatorvosát.


Egyes kutatások azt mutatták ki, hogy a gyakran álvemhes kutyákban gyakrabban alakul ki az emlők daganatos elváltozása, és a méhgyulladás is.


A méhgyulladás járhat elszíneződött folyással. El kell vinni a kutyát állatorvoshoz.

2010. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Ló doki , persze hogy nem tudja megállapítani !

Már a vemhesség félidőjénél KÉZZEL(!!!)meg KELL tudnia állapítani hogy a kutya vemhes -e avagy nem !


Biztosan vette a Diplomáját , ez nem kérés :S

Amiket leírtál , ebből Én arra következtetnék hogy a kutyád hamarosan elleni fog !

Attól hogy nincsen hasa , nem biztos hogy nem is vemhes !

Az egyik Buldogunk 3 hetesen az ultra hangon (5 kölyök mutatkozott) ! 61. napon Mikor megellett sem látszott hogy vemhes lenne (kivéve hogy a csecsek meg voltak duzzadva)


A kutyáim (betegségektől szűrtek , erről papírjuk is van )

Törzskönyvezettek , Tenyészszemlések , több kiállításon jól kitűnően szerepelnek , a kölyköket CSAK törzskönyvvel , garanciával , chippel , szerződéssel adom el , 8 hetesen 2x oltva 4x féregtelenítve ! Almot csak akkor hozok le ha van a kölykökre foglalás!!! ( A VITA ELKERÜLÉSE VÉGETT ÍRTAM LE EZT !)

2010. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Álvemhes kutya nem szül.

Komolyabb rendelőbe kellene elvinni, mert ez terhességnek tűnik, amivel gond van. Ha van benne egy kölyök és elpusztult, az kutya rámehet.

2010. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Akiteki ***** válasza:
100%

Ez az orvos is ultin nyerte a diplomáját.

Először is, ha párzott a kutya, akkor nem álvemhes, hanem vemhes.

Pont itt a szülés ideje, ha 60. napon van.

Zöldes lé azért jön belőle, mert a magzatvíz keveredik vérrel, ilyenkor zöld lesz a folyadék. Ha nem nagy a hasa, még mindig lehet egy gennyes méhgyulladás, de az is lehet hogy kevés és kicsi kölyök van benne.

Ez nem ér rá holnapig, azonnal orvoshoz kell vinni! Ha halott a magzat, a kutya belehalhat a mérgezésbe, de abba is, ha nem tud megszülni, csak kínlódik. Azonnal vigyétek egy klinikára!!!

2010. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
írjad hol laksz, mondjuk a legközelebbi állatklinikát
2010. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nálunk dobermannál volt olyan, hogy az ultrahang se mutatta ki, hogy lenne-e benne kutyus. Aztán pár napra rá szült 2 babát.
2010. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
fejlemények?
2010. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Hát 1 hozzászólót nem értem, ilyet még nem halottam hogy az állán szül???????????Höö ez komoly?



Mondtam hogy vigyék be mert vannak cimeim állatkorházakról ,de nem viszik be mert valami injekciót kapott hátha meg javúl.. holnap megint fölhivpm hogy a kutyával mi van....

60 nappal ez előtt pároztatták be. mst kellene neki fialni.Nekem az az érdekes hogy tudom hogy van áll vemhesség,de az csak úgy jön párzás nélkül. De nekem az a agyanus hogy pont párzás után 60 napra mikor amúgy is fialni kellene neki ???????és mi az a magzatvíz?mert ilyen nem szokott lenni... Nem tudom nekem nem volt még ilyen hál istennek... leg közelebbi klinika 170km re van tőlünk....Még nem akarják be vinni, egyenlőre az a zöldes izé folyik ki belőle járkál és fájásai vannak....

2010. máj. 3. 23:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!