Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » állvemhességnél pont párzás...

állvemhességnél pont párzás után a 60 napon jöhet magzatvíz, és zöldes valkami a kutyából?

Figyelt kérdés
a doki meg nézte közeli orvos, és szerinte áll vemhes. adott neki injekciót!közelben nincsen semmi állatkorház, és a dokinak nincsen ultrahangja. De ez a 60 nap és a melle nagy jön a tej belőle de hasa meg nincsen. viszont járkál nyomott és magzatviz elfolyt és zldes valami jön belőle.. nem az én kutyám rokonomé csak érdeklődöm hogy most akkor hidjük el az áll vemhességet????????nem akarom elhinni mondtam nekik figyék be ultrahangra holnap.
2010. máj. 3. 19:13
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
tudom hogy el kellene vinni már el kelett volna vinni!!!!!!!!!!De nem az én kutyám hanem unokatesóméké!!!!!Ha az enyém lenne már vittem volna is!!!!!!!amúgy boxer kutyáról van szó
2010. máj. 3. 23:09
 12/26 A kérdező kommentje:
holnap megírom a fejleményeket.délután körül.
2010. máj. 3. 23:11
 13/26 anonim ***** válasza:
Írd meg minden képpen , szorítok a KUTYUSÉRT !!!
2010. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Remélem a kutyusnak nem lesz baja.. A gazdáit meg világosítsd fel! Francnak kell agyba-főbe szaporítani! '-.-
2010. máj. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Megvannak már a kölykök?
2010. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Hát 1 hozzászólót nem értem, ilyet még nem halottam hogy az állán szül??????Höö ez komoly? "


Az első csak arra reagált, amit Te írtál. Tehát "áll" (mint testrész) és "vemhes". Úgy kell helyesen írni, hogy álvemhes. Nem jó az "áll vemhes" és az "állvemhes" sem.


Te nem Magyarországon laksz? Nem tudok elképzelni ebben a kis országban olyan isten hátamögötti eldugott tanyát, aminek a 170 kilométeres körzetén belül nincs egyetlen jól felszerelt épeszű állatorvos sem. :)

2010. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

jászkiséren lakom...Pesthez képest nézd meg milyen messzi van...


semmi nincsen ugyan ugy jön ki valami belőle zöldes folyás. de korházba nem viszik ,, amúgy nem szaporítók egyáltalán!

2010. máj. 4. 16:58
 18/26 anonim ***** válasza:
tegnap este óta nem vitték orvoshoz? :-o szegény állat
2010. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ez állatkínzás már...

Van interneted, nézd meg, hozzátok hol van komolyabb állatorvosi rendelő. El fog pusztulni az a szegény kutya.

2010. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Akiteki ***** válasza:

áá, dehogy szaporítók! Csak még arra is sajnálják a pénzt, hogy elvigyék a szenvedő kutyát orvoshoz.

Gondolom ásó van otthon, lehet kezdeni a gödröt a kert végében. Szerencsétlen állat! Ilyen iszonyú kínok között elpusztulni!

2010. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!