Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik ilyen? Dacból nem...

Létezik ilyen? Dacból nem eszik a kutyám?!

Figyelt kérdés

A szóban forgó kutya egy zabagép, makacs terrier keverék. Másfél napja nem eszik.

Az utóbbi két napban nagyon bekeményítettem és nagyon szigorúan fogom, mert elegem lett a hülyeségeiből. Legutolsó húzása, hogy a futtatóban ok nélkül!!! nekiment 2 nagytestű békés kutyának. (Eddig is minden sz.rért rászóltam, szóval egyáltalán nem volt ráhagyva a rossz viselkedés, a szocializációjával is RENGETEG időt töltöttünk, egész egyszerűen az uraság egy köcsög.)


Először betegségre gyanakodtam,gyomorrontásra, mert füvet legelészett. Aztán babéziára. Kullancsot nem találtam benne, a kedve teljesen jó, aktív, nem hány, nem fájlalja semmijét. A száját is átvizsgáltam, nem-e szálka ment bele a botozástól, nem-e tört le a foga...SEMMI! Tegnap reggel kapott pár jutalomfalatot séta közben (hosszú, póráz nélküli séta), aztán se reggelit, se vacsorát nem volt hajlandó enni. Ma reggel a nagy sétára a tápból vittem magammal jutalomfalatként. És befalta simán. 10-12 szemről van szó. Hazajöttünk, lerakok elé még egy kis adag tápot, erre néz rám mint egy idiótára és elvonul.


Én meg így érzem magam:

[link]


Létezik, hogy dacból nem hajlandó enni?! Nem fog mást kapni, jó kaját kap amúgy, de fura, hogy nem eszik, pedig az a típus, aki szíve szerint még a kukákból is kienné a penészes kenyeret -_-



2016. dec. 30. 12:15
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy egyáltalán nem etetem túl, a napi adagja kb. 200 gramm, ezt kétszerre elosztva kapja meg, reggel és este is 100 grammot. Napi 3-4 pici jutalomfalatot szokott még kapni.
2016. dec. 30. 12:18
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet.

Az lehet, hogy ráunt a kajára.

Én első körben megpróbálkoznék másik féle kajával, ha azt sem eszi, akkor állatorvos.

2016. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet ;)

Emlékszem nagymamá pulijára.

Ha mamám elment kirándulni, onnantól 3 napig csak annyit evett, hogy pont ne haljon éhen. Aztán letelt a 3 nap, a pukkadásnak vége lett :DD

2016. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
13%
az ilyen embernek minek kutya? az írásodból ítélve nem szereted túlságosan szerencsétlen állatot, csak teher neked.
2016. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4-es KAC KAC. Nyilván azért kap drága tápot, kirándulunk nagyokat és nézek be a szájába, hogy nem-e ment bele szálka, meg úgy általában költök egy vagyont a jólétére és egészségére, mert nem szeretem,ugye? UGYE?!
2016. dec. 30. 12:55
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

#4 az én kutyám is tud idegesítő lenni én is úgy szoktam írni róla mintha teher lenne de én megkönnyebbülök ha kibeszélhetem magamból ezeket a nehézségeket és nyugodt tudok lenni a kutyával...sokkal jobb mintha az idegességet magadba fojtod és a kutya nem tud rendesen viselkedni tőled. Én mondjuk nem vagyok az az idegeskedő fajta de én is tudok szépeket írni a kutyámról amikor felcseszi az agyam a hisztijével. Ettől még szeretem.


kérdező! szerintem még pár napig maradjon ez a táp (étel mellett egy kutya sem fog éhen halni) viszont ha továbbra sem eszi vidd el orvoshoz vagy válts tápot.

2016. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha sokáig folytatja mindenképp doki lesz a vége, de roppant furcsa, hogy hirtelen nem kell a táp, amit fél éve eszik és imádja... Pont most unta volna meg, mikor jobban a "lelkére beszéltem"? :D
2016. dec. 30. 13:03
 8/17 anonim válasza:
45%
kicsit feszültnek tűnsz, szexelj egyet :DD
2016. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
:D
2016. dec. 30. 13:14
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

Csak ne a kutyaval 😂😂


Szerintem ne aggodj! Kutya nem hal ehen kaja mellett. Olyan meg nem volt egeszseges kutyaval.


Nekem is van hogy a kis isten átkai szivatnak egy-ket nap ha nem az van amit ok akarnak vagy ne adj isten merek venni 10.000 ft-os tapot a 16.000-es helyett... de na! Azert ehen meg nem haltak sose.

2016. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!