Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hámot vagy nyakörvet használja...

Hámot vagy nyakörvet használjak angol bulldog esetében?

Figyelt kérdés
Ha hámot, milyet? Fojtónyakörv kárt tehet benne? És egy sima textil nyakörv?

#angol bulldog #hám nyakörv
2017. jan. 3. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Egyértelműen hám
2017. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nyakörv
2017. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Sima nyakörvet vegyél rá. Ha állandóra rajtahagyod, akkor jobb a bőrnyakörv.

A fojtót felejtsd el. Azt csak azok használják akik hülyék a kutyához. Semmi értelme és csak kárt tesz a kutyában.

Tanítsd meg rendesen sétálni és akkor teljesen mindegy lesz, hogy min lóg a kutya bilétája.

2017. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyakörv
2017. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jelenlegi kutyámhoz is fojtót használok, nem azért, mert hülye vagyok a kutyákhoz, és nem tud normálisan sétálni, hanem megszokásból. Nem arra gondoltam, hogy majd fojtón rángatom, meg azért teszem rá, hogy ne tudjon annyira húzni.

Ha nem angol bulldogról lenne szó, nem kérdeztem volna, de ennek a fajtának annyi baja van, hogy elképzelhetőnek tartom, hogy egy szimpla nyakörv is kárt tud benne tenni. A kérdésem akkor az, hogy normális, láb melletti, laza pórázon történő sétához mi az ideálisabb?

2017. jan. 3. 17:46
 6/9 A kérdező kommentje:
És hámok közül melyik a jobb? Stephámokról mi a véleményetek?
2017. jan. 3. 17:47
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Az első vagyok, nekem francia bulldogom van. Én step hámot használok, a kutyámnak tökéletes. Trixit használok tiédnek szerintem S vagy S-M méret lenne jó. Az enyémnek S van.

Igaz lepontoztak, én csak a saját tapasztalatomat írtam le, ugyanis az enyém sokkal jobban bírja a hámot.

2017. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hiaba mondja itt mindenki a nyakorvet nincs szentiras. Nekunk egyik kutyanknak van hamja a masiknak nincs. Es nem azert mert tole spulljuk a penzt 😊

A hamos kutyus panikos kibujik a nyakorvbol ha nagyon megijed de a hambol nem tud. Ennyi

2017. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Nyakorv. Nem tesz jót a gerincnek a hám :/
2017. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!