Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz a kijelentés vagy nem?

Igaz a kijelentés vagy nem?

Figyelt kérdés

Igaz az a kijelentés hogy ha fajtatiszta szuka kutyával párzik egy keverék,akkor a szuka többé már nem fog fajtatiszta kölyköket világra hozni hiába fajtatiszta már a kan?Mert állítólag beszennyezi a szuka vérét.

Személy szerint én hülyeségnek tartom,és meg is mosolyogtam ezt az egészet mikor hallottam.

De hallotta ezt már más is,vagy lehet valami valóság alapja?

Nem vagyok tenyésztő,és nem is akarok maszek alapon tenyészteni.

Csak kíváncsi vagyok más véleményére akinek több köze is van hozzá.


2017. jan. 5. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már valami ilyesmit, de ez egy óriási baromságXD a szuka fajtatiszta marad (ott a törzskönyve) a kölykei nem lehetnek fajtatiszták.
2017. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez olyan mintha egy fehér nő és egy fekete férfi csinál egy gyereket,utána pedig ha a nő már fehér férfival van akkor nem lesz képes teljesen fehér gyereket szülni vagy mi?Akkor ő is be van szennyezve? :D
2017. jan. 5. 22:40
 3/8 anonim ***** válasza:
a hímivarsejtek elég hamar elpusztulnak, fél évet biztos h nem bírnak ki. a szuka vérébe pedig sehogy se tudnak bejutni.
2017. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na ez az.
2017. jan. 5. 23:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg attól függ mit nevezünk fajtatisztának,mert ha bele gondolunk a fajtatiszta is keverék csak adtak neki egy nevet.
2017. jan. 5. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan ember kérdezi, aki szaporítani akart, de befedezte a szukáját egy keverék, akkor igaz. ;)
2017. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem van fajta szukám,és jól elkerített hely lévén mégis megesett hogy beszökött hozzá egy rómeó és már jöttek is a kiskutyák.

És az ismerősöm mondta ezt nekem én meg mondtam hogy nem tudok ilyenről,úgyhogy amint leválaszthatóak lesznek a kis sz#rosok már viszem is ivartalanítani.

2017. jan. 5. 23:40
 8/8 anonim ***** válasza:
xD
2017. jan. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!