Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova lehet vinni a kutyát?

Hova lehet vinni a kutyát?

Figyelt kérdés

Először is elnézést a kicsit hosszú szövegért de ezt muszáj leírnom.A lányunk(19) sokáig könyörgött egy kutyáért de mi nem akartunk.Panelben lakunk és tudtuk hogy ő nem az a típus aki naponta többször is leviszi sétálni.Megígérte azt is hogy meg fogja nevelni a szobatisztaságra, de semmi.Mondjuk hogy vigye le a kutyát és ezeket kapjuk: nincs kedvem, én ilyenkor nem megy ki vele, majd holnap, most nem érek rá.

A ház tele van a kutya ürülékével és vizeletével ami számomra rettentően undorító és gusztustalan.És mikor mondjuk neki hogy szedje össze és takarítson a kutyája után, ugyanazokat a válaszokat kapjuk mint mikor azt kérjük hogy vigye le sétálni.A feleségemmel ebből már elegünk van.Nem kislány már és mondtuk neki ha kutyát akar azzal törődni is kell.

Szeretnénk megválni a kutyától de nem tudjuk hogy.Az ismerőseinkek nem kell kutya.Mit tegyünk?Nem tudjuk ezt tovább elviselni.És szerintem ezt más sem tűrné sokáig.Azt hogy mindenhová odapiszkít a kutya és a házban már meg lehet fulladni...

Még annyit elfelejtettem leírni, minden oltást, chippet megkapott.Nem tudom ez mennyire probléma.



2017. jan. 6. 15:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
hát én olyanról még nem halottam hogy egy kutya 8-10 óra alatt teli szarja a házat, még egy kölyök sem kakil ennyit(értem hogy nem szó szerint van értve de akkor is)..szóval elég kamunak hangzik.
2017. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Rakjátok ki netre, falra, MINDENHOVA
2017. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
A kutya, nem macska, nem fog egy helyre piszkítani, az a legrosszabb, ha megpróbáljátok alomra szoktatni, azzal arra nevelitek, hogy a házban végezze a dolgát. Ami pedig a gyereketeket illeti valamit nagyon elrontottatok vele. Ha 19 (!!!!!) éves és egy kutyáról nem bír gondoskodni, akkor, hogy lesz gyereke? Mondjuk az ilyennek ne is legyen! Szegény kutya, ha az írásodból jól értem akkor egyáltalán nem megy le sétálni soha, vagy csak néha napján. Tudjátok, hogy ez állatkínzás? Ha nekem ilyen gyerekem lenne, aki semmit nem csinál és azt mondja, hogy "Majd holnap leviszem a kutyát" azt én úgy kib*sznám az utcára, mint a macskát szarni. Komolyan? Ti sem lehettek valami szuper szülők, ha annyira nem vagytok képesek, hogy leküldjétek a gyereket. Megfogod, kiveszed a kezéből a telefont ráadod a kutyára a pórázt, a lányod kezébe adod és kilököd az ajtón. Nektek sem kellett volna gyerek, ha nem bírjátok megnevelni. Borzasztó!
2017. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A kutyusról tudnál feltenni képet ide? Melyik városban laktok? Milyen idős a kutya, hogy irtad róla, hogy kistermetű?
2017. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Alomra kutyát nem tudsz szoktatni, mivel nem macska. A szobatisztaságra nevelés ott kezdődik, hogy minimum 2 óránként levisszük a kutyát, és ha kint elvégzi a dolgát, akkor megdícsérjük. Meg hát ugye lakásban tartott kutyának ha szobatiszta is, napi MINIMUM 3-4 séta kell, de ezt már nem ecsetelem, mert felesleges. Hirdesd mindenhol, és felkereshetsz állatvédőket is.
2017. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 vantel ***** válasza:
25%

Hehe ki a felnőtt? Ki a faljavezér a hordátokban?

Jó történet!

Gazdag fantáziára vall!

2017. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
1 évig hisztizett érte? Nahát, én 10 évig hisztiztem, mégsem kaptam, mert a szüleim tudták, hogy felelőtlen voltam akkoriban. Végeztem az egyetemmel, elköltöztem, férjhez mentem, és tádám, van kutyám. Mostmár kettő is, mert örökbe fogadtam még egyet. Mostmár felelős tudok lenni egy állatért. 19 éves bakker, mennyire lehet elkényeztetve?
2017. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
5%
Az hogy oda végezhe a dolgát ugy kell elérni hogy ha rossz helyre piszkít el viszitek és bele rakjátok az almába majd meg mutatjátok neki. Ezt el játszátok pár alkalommal és utána majd tudni fogja a dolgát.
2017. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen kutya. Sürgősen hirdessétek meg és keressetek neki normális gazdákat. A lányotoktól meg a helyetekben elvenném a mobiltelefont és a szeme láttára taposnám szét és ez volt az utolsó, hogy kapott valamit. Lusta, felelőtlen emberek csak ebből értenek.
2017. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kezdetnek a gyereket kellene megnevelnetek. Mondjuk például indulhatnátok azzal, hogy telefon elvesz, és nem kapja vissza ameddig nem törődött legalább 1 órát a kutyájával.
2017. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!