Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova lehet vinni a kutyát?

Hova lehet vinni a kutyát?

Figyelt kérdés

Először is elnézést a kicsit hosszú szövegért de ezt muszáj leírnom.A lányunk(19) sokáig könyörgött egy kutyáért de mi nem akartunk.Panelben lakunk és tudtuk hogy ő nem az a típus aki naponta többször is leviszi sétálni.Megígérte azt is hogy meg fogja nevelni a szobatisztaságra, de semmi.Mondjuk hogy vigye le a kutyát és ezeket kapjuk: nincs kedvem, én ilyenkor nem megy ki vele, majd holnap, most nem érek rá.

A ház tele van a kutya ürülékével és vizeletével ami számomra rettentően undorító és gusztustalan.És mikor mondjuk neki hogy szedje össze és takarítson a kutyája után, ugyanazokat a válaszokat kapjuk mint mikor azt kérjük hogy vigye le sétálni.A feleségemmel ebből már elegünk van.Nem kislány már és mondtuk neki ha kutyát akar azzal törődni is kell.

Szeretnénk megválni a kutyától de nem tudjuk hogy.Az ismerőseinkek nem kell kutya.Mit tegyünk?Nem tudjuk ezt tovább elviselni.És szerintem ezt más sem tűrné sokáig.Azt hogy mindenhová odapiszkít a kutya és a házban már meg lehet fulladni...

Még annyit elfelejtettem leírni, minden oltást, chippet megkapott.Nem tudom ez mennyire probléma.



2017. jan. 6. 15:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés. Én magamhoz vettem volna a kutyát de vissza írni sem hajlandó
2017. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat!Megfogadom a tanácsokat és először a lányunkat próbáljuk megfogni.

A telefonját azért nem akarom összetörni, kicsit drága volt ahhoz.De lehet hogy elvesszük tőle.

Egyébként nem arra kell gondolni hogy a kutya kegyetlen körülmények közt van.Hogy nem adjnk neki inni, enni és hogy bántsuk.Nem.Természetesen mi is meg szoktuk etetni, itatni de mint írtam mi nem akartunk kutyát.És menhelyre sem akarjuk vinni.Elnézést a késői válaszért de én szinte csak hétvégén érek rá ide feljönni.

2017. jan. 14. 11:13
 23/23 A kérdező kommentje:
Kedves #21-es, írtam üzenetet majd olvasd el!
2017. jan. 14. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!