Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van lehetőség kutyát "kölcsönö...

Van lehetőség kutyát "kölcsönözni" kifejezetten sétákra?

Figyelt kérdés
Hiányoznak a sajátjaim, egyébként is magányos vagyok, nincs, aki elkísérne a sétáimon, ezért gondolkozom, hogy létezik-e lehetőség mások vagy szervezetek kutyáit elkérni ilyen alkalmakra? Mint az önkéntes vagy épp a fizetett sétáltatás, csak rugalmasabban.
2017. jan. 6. 17:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Vannak saját kutyáim már, akiket sajnos otthon kellett hagynom, úgyhogy újabb befogadást nem tervezek, de ha velük nem is tudok kutyázni egy ideig még, gondoltam, legalább más ebeknek szerezhetek egy kis örömet. Na jó, elég önző örömet. :D
2017. jan. 6. 18:36
 12/13 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy te úgy érzed, hogy önző, viszont bármelyik kutya szívesen sétálna rácson kívül is, lefogadom :)


Azért nekik sem jó, hogy egy kis alapterületen vannak egész nap, egész évben, és nem játszhatnak rendesen, nem rohangálhatnak, nem futkározhatnak, nem érintheti igazi zöld fű a tappancsukat, nem barátkozhatnak más állatokkal, stb.


Nekik is szükségük van a mozgásra, az egy dolog, hogy ott le vannak "szoktatva" erről, de biztos vagyok benne, hogy szívesen kint lennének rácson kívül :)


Próbáld meg, mit veszíthetsz? :)


Felhívsz párat, vagy odamész, és megkérdezed :)


Miért néznének már rád furcsán??


Elmondod, hogy neked ez a kívánságod, hogy egy kutyát vihess el egyedül, és csak sétáltatni, és esti időpontban, ha van?


Lehet, hogy nincsenek este, és azt mondják, akkor gyerek hétvégén amikor jó neked, nem tudom, meg kell próbálni :)


Majd értesíts róla, hogy hogyan alakult :)


Merrefelé vagy?

2017. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A menhelyek,legalábbis a legtöbb mindig örülnek az önkénteseknek :) Én egyébként a Futrinkánál (Tárnok) szoktam sétáltatni.
2017. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!