Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki ismer kopasz mudit?

Valaki ismer kopasz mudit?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom kölyökként még ők is szőrösek. Hogy és mikor kezdenek el megkopaszodni? Jár valamivel a kopaszodás folyamata?

2017. jan. 7. 17:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De írni is szerettem volna, csak féltem hogy megint hülyeséget írok. Csak úgyhittem a májzlinak a mudihoz van köze
2017. jan. 7. 19:39
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Istenem, de butak vagytok, de legalabb ne a kerdezot neznetek hulyenek! Igen, van kopasz mudi, nepies neven a Majzli (nem, a Majzli nem igazi fajta, csak a kopasz mudi nepies neve.) Par honaposan kezdenek kopaszodnibes semmilyen eu problemaval nem jar.
2017. jan. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemet pulinal is hivjak meg. Nem kulonfajta, ha jol emlekszem a kek szint hordozo gen tobblete okozza. Ismerek egyet, nem egy filmsztar szepsegu, de kivalo munkakutya! Es nem, nem ruhos :)
2017. jan. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzábbértő válaszokat! :)

Igazából csak annyi érdekelt volna hogy jár e viszketéssel, kiütésekkel a kopaszodás folyamata

2017. jan. 8. 15:55
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
En ugy gondolom nem jar. Ez naluk termeszetes folyamat, nem borbetegseg.
2017. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!