Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebben a nagy hidegben szó...

Ebben a nagy hidegben szó szerint úgy kell kitolni a seggét eü sétára. Más is járt így? "Hivatalosan" kinti kutya, szóval nagyjából sosincs beengedve, csak pár hete.

Figyelt kérdés
A 35 kilós kutyát úgy tolom a laminált padlón meg a kövön. Szép látvány... :)
2017. jan. 8. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

:) Édes lehet. Egyébként nem fázós kutyus??

Az enyém panelkutyus nekünk ilyenkor fél órás séták vannak csak de én nem látom az enyémen hogy fázna.

2017. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém panel kutyus és csak a párom tudja kiimátkozni a helyéről :D
2017. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érdekes módon csak akkor reszket, amikor látja, hogy jövünk-megyünk és rálátunk (üveg bejárati ajtó). Amikor nem lát minket, akkor vagy szaladgál, ugat, ha vki az utcán van, vagy szunyókál a kutyaházban. :)
2017. jan. 8. 17:12
 4/6 A kérdező kommentje:
A párom fel tudja emelni, de akkor meg úgy lóg, mint aki kinyiffant, szó szerint kifolyik a kezéből.
2017. jan. 8. 17:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet attol fel hogy megint kinti kutya lesz. Szerintem neki jobban bejonne ez a kinti-beni let mindig 🙂
2017. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos lehet :)

Nyilván attól fél, hogy nem eü. sétára mentek ki, hanem kint kell maradnia egyedül a hidegben, és ezt nem szeretné, ezt jelzi ezzel a viselkedéssel.

De komolyra fordítva a szót, azért a kutyának a nemszeretem dolgokat is illik megcsinálnia, ha a gazdája ráparancsol. Az engedelmességre kellene rágyúrni, hogy szót fogadjon.

2017. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!