Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsla egyfolytában...

Magyar vizsla egyfolytában ugat amior hirtelen trájön az ötperc de miért? Tán fázna vagy szomjas lenne ( a tálját beszoktuk vinni a garázsba hogy ne fadjon be) vagy az lenne a baja hogy akit ő legjobban szeret azt mostanában nem látja ez is lehetne?

Figyelt kérdés
Legfőképp este szokott ugatni de akkor legalább egy fél órán át , de van amikor otthon vagyunk és nézünk egy filmet és ő elkezd ugatni (nincs se macsak se mozgás a ház környékén )

2017. jan. 9. 21:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Na jön megint a 66%-os és megcsillogtatja a tudását, mint a piteknél :"D Ha észrevennéd a kérdéseket azért tették fel mert egyértelműen nem a kutya a hülye


Azért csinálja mert egyáltalán nem foglalkoztok vele.

2017. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül nem debreceni vagy?

Szembeszomszédunknál totál ez a szitu,aztán meg csodálkoznak,ha Pistikét felborítja a kutya,mert örül,hogy végre szabadul a kenneljéből.

Egy kutyának törődésre van szüksége és kész.

Jó,mondjuk aki 3 órát van minimum a kutyájával,azt azért megnézném,hogy van rá ideje,de biztos...Nekem 1-2 órám van minimum minden nap a kutyámra,de neki ennyi elég,nincs nagy mozgásigénye.És ha csak ennyit megtennél,még az is jobb lenne,mint a semmi.


Arra meg én is kíváncsi lennék,hogy miért tartotok kutyát,de szerintem erre te magad se tudod a választ...


Ugathat azért,mert fázik,mert unatkozik,mert nem foglalkoztok vele.Mindegyikre van megoldás,csak nem lustának kéne lenni,hanem foglalkozni azzal a szerencsétlen kutyával.

2017. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!